Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elcsábítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elcsábítani? (fiúk válaszát várom főként)

Figyelt kérdés
Ha találkozok egy fiúval, hogyan tudom elcsábítani? Mia az amire figyeljek oda! Hogyan tudassam vele, hogy nekem nagyon tetszik?
2010. aug. 17. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
tedd lathatova melleid 60%-at..
2010. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
vetkőzz mesztelenre, de csak ha szexi csaj vagy, aztán gyere el hozzám...
2010. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nézz a szemébe, mosolyogj sokat, mondd neki, h jól érzed vele magad v a tali végén h jó volt vele lehetne vmikor ismétlés, legyél érdeklődő és flörtölj de mértékkel, csak annyira h felkeltsd a fantáziáját
2010. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
menny egy fiuhoz meszetelenül..mondjuk hozzám, aztán kezd magad simogatni
2010. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 számmal nagyobb kivágott pólóban menj, sűrün ejtsél le valamit, és ne használd a térdeidet amikor lehajolsz érte
2010. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
de bunkók itt egyesek... szerintem próbáld azt, hogy ha rád néz, mosolyogj rá, aztán kapd el a szemed, vagy süsd le és ha megint rád néz, mosolyogj rá sejtelmesen, vagy titokzatosan. A lényeg, hogy mosolyogj és sugalld azt, hogy akarod!
2010. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!