Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nálam jön ki Tinder-en a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nálam jön ki Tinder-en a match, akkor nekem kell írni?

Figyelt kérdés

Azonos neműekkel randizom. Szóval nincs hierarchia/etikett vagy bármi mint pl egy fiú-lány kapcsolatban lenne.


26/F, meleg



2021. febr. 24. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért tinderezel, hogy találj valakit és azt húzod jobbra aki negtetszik. Nekem logikusnak tűnik, hogy írj is akkor.
2021. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindket felnek kijon a meccs. Mindketten jobbra huztatok a masikat, ezert lett match.
2021. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy mindkét félnek kijön.


De ki az aki először írjon ilyenkor a másikra?

2021. febr. 24. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, nem ezen múlik. Mikor csipog hogy match akkor ő jelölt be, rajta van a tinderen ő is látja, általában ő ír. Ha mikor Te húzod jobbra és látod hogy match, nem biztos hogy netközelben van, akkor várhatsz egy kicsit, mire észreveszi....

Kicsit bonyolultan írtam 😁de érthető?

2021. febr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ott sincs etikett. Ez csak illúzió.

Annak kell írni, aki akar ismerkedni.

2021. febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Akinek jobb kezdőszövege van, vagy akinek mondjuk lenne ideje egy beszélgetésre az kezdeményezhet. Mindenkinek más a szokás, vannak akik mondjuk unalomból fellépnek huzogatni, és olyankor mondjuk nem lenne kedvük beszélni, tehát habejön egy match, nem írnak. Az is lehet, hogy valki csak pár nap után ír, mert úgy van kedve. Szerintem tinderen nincsenek szabályok azon kívül, hogy mindneki tisztázza a szándékait
2021. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!