Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elveszett a Tinder matchem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszett a Tinder matchem. Ez valami bug? Járt más is így? Többi lent:

Figyelt kérdés

Egy lánnyal már egy hete beszelgettunk, és egyre csak alakultak a dolgok. Tegnap este is ugyanúgy beszelgettunk mint eddig átlagos témákról majd beszélgetés közben jon az értesítés hogy üzenetet küldött. Ezután nem tudtam megnyitni újra az üzenetét és a matcheim közül is eltűnt.

Nem tartom valószínűnek, hogy unmatchelt, tudom milyen az amikor valaki szetvalik toled. Járt valaki más is így?



2021. jan. 11. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Pedig de, unmatch-elt.

Beszélgetett még rajtad kívül legalább egy tucat fickóval, és mindegyik azt hitte, hogy de nagyon jól alakultak a dolgok.

Aztán kiválasztotta a legalább egy tucatból a legjobbat, akivel jól alakultak a dolgok, a többit meg unmatch-elte.

Ennyi.


Ez egy közbeszerzés, csak itt a pina az aranyat érő közpénz, a nő az állam, a pályázók meg a kanos gavallérok.

2021. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Ezért is érdemes minél hamarabb átmenni egy másik csevegőfelületre.
2021. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem én ezt. Normál esetben én is erre gondolnek. De ez most tuti, hogy valami baleset. Azért volnek kiváncsi, hogy valaki más is járt e már így vagy sem. 🤔
2021. jan. 11. 14:45
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Kitiltották. Én is jártam így, valami sggfj jelentett és semmi vészes nem volt, mégis kiraktak az oldalról. Nagyon idegesítő, hogy nem ellenőrzik normálisan és nem is reagálnak, ha ki lettél tiltva. Az én hibám az volt(lehetett?), hogy egy kéz volt csak a képem, nem teljes alak. Vagy az, hogy egy exem megtalált és random jelentett..
2021. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Kamuval dumáltál. Te még hiszel a mesében? Hogy majd tinderen találod meg életed nőjét? Hahahahaahaaa
2021. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy igazatok van 😅
2021. jan. 11. 15:12
 7/14 anonim ***** válasza:
ezért kell az elején email címet cserélni, én így szoktam
2021. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Deeeee aranyos vagy, egyem a kis szívedet :DDDD Ohh nekem hányszor volt ilyen hogy a srácokkal nagoyn jól alakultak a dolgok, majd hirtelen eltűntek a matcheim közül:D
2021. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A legvalószínűbb az, amit az előttem hozzászólók is írnak, srácok is váltak már tőlem így szét, nem csak a lányokra jellemző.

Viszont legutóbbi beszélgetésemnél tényleg bug lehetett, mert miután rámírt a srác, válaszoltam neki. Látom, hogy kapok tőle újabb üzenetet, de mikor egy-két órával később oda jutottam, hogy lett volna időm megnézni, már sehol nem volt a beszélgetésünk. Erre másnap újabb üzenetet küldött, de amit előtte írt és nem tudtam elolvasni, sehol se volt, csak a legelső, amikor rámköszönt, tehát nem újabb matchként jelent meg. Azóta se értem, mi volt ez a jelenség a tindertől :D

2021. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
siman lehet, h unmatchelt, de velem is volt mar olyan, h eltunt egy csomo beszelgetesem es matchem (kb 80%) es pl bug volt, mert sima kijelentkezes-bejeletkezes megoldotta es ujra ott voltak. tehat ennek adnek meg egy eselyt, ha tovabbra sincs ott a csaj, akkor bizony unmatchelt sajnos.
2021. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!