Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb nő konzervatív az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő konzervatív az ágyban?

Figyelt kérdés

A mostani barátnőm keresztény neveltetésű, visszafogott, nem igazán tüzes jellem. Szexet néha kezdeményez de a pózok választása, az esemény lebonyolítása általában mindig rajtam áll. Az van amit én szeretnék, neki nincsenek vágyai, kérései.


A ti barátnőtök milyen az ágyban, illetve akinek sok partnere volt azok hogy látják ezt? :)


2021. febr. 25. 08:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
En nő vagyok, és szerintem ezt nem lehet általánosítani. Van olyan nő aki aktívabb, sőt akár erőszakosabb is az ágyban, és van olyan aki nem.
2021. febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

Vallásos lányok ilyenek, az én exem is ilyen volt.

Nekik isten az első, viszont önzetlenül szeretni nagyon tudnak, mert közülük egyik se fog megcsalni, hülyére venni, az ilyen lányok családja is nagyon rendes, jóravaló emberek.


Azért szakítottunk, mert féltékeny volt rám, arra, aki még csajozni se tud, és sikerei se voltak mai napig. 31/F

2021. febr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Tévesen tudod, hogy "legtöbb", de előfordul ilyen is (Meg ennek ellentéte is). Ha neki mindegy, akkor légy leleményes Te. Emiatt nem esik le a korona a fejedről. Kérdezd meg őt, hogy elégedett-e így veled és ha nem, akkor mit ajánl ő. Ha pedig elégedett (ez meglátszik rajta), akkor meg ne aggódj.

Ffi.

2021. febr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

Valoszinu nem vagy egy nagy szam az agyban, ezert nem tudod kihozni belole a kisordogot:)

Gondolom ugy van vele, hogy kotelezo rutin... 😌

2021. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy a legtöbb ilyen-e azt nem tudom, viszont biztos megvan ez a jelenség. Nem véletlen alakult ki az, hogy "olyan az ágyban mint egy fa", ezt külföldön "starfish" póznak nevezik. Szóval igen, elég sok ilyen lehet.
2021. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
A vallásos neveltetés elnyomja az ember lelkét, de ettől még ott vannak benne a vágyak ugrásra készen, hogy a megfelelő pillanatban mindent elsöpörjenek. :)
2021. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Ateista vagyok, és a misszionárius az egyetlen, amit szeretek. Az szeretkezés. Dugni nem szeretek. Muszáj, különben elhagynak, de közben úgy érzem magam, mint anno tesi órán, hogy "ennek mi értelme".
2021. febr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
7 nem bántásból, de nem lenne jobb neked, ha elhagynának? Mi értelme ennek így?
2021. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

Ma nem divat a kompromisszum? Olyan napon kellett volna válaszolnom, amikor az a tanács.


Ha nem dugok értelmetlen pózokban, soha nem lesz senkim. Magát a férfit pedig szeretem. Rengetegen megteszünk dolgokat a másik kedvéért.

2021. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
szerintem ez inkabb erdektelen, mint konzervativ. azt mondod, alaveti magat a dolgoknak. egyebkent egyetlen darab nobol, aki amugyis vallasos, nem lehet messzemeno kovetkeztetest levonni.
2021. febr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!