Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti visszaírnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti visszaírnátok ilyen esetben? Kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Ha például iwiw-en megtetszel az adatlapod és a fényképeid alapján és látom hogy egyedülálló vagy és írnék neked hogy szívesen megismerkednék veled mert szimpatikus vagy te visszaírnál valamit még akkor is ha én nem vagyok neked szimpatikus?
2010. aug. 17. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szimpi, nem ~
2010. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én visszaírnék.. Ki tudja, lehet hogy elkezdünk beszélgetni, és megkedvellek..
2010. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm így jött össze a mostani barátjával és már majdnem egy éve együtt vannak. :) Szerintem beválhat, én mindenképpen visszaírnék.
2010. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én mindig vissza írtam, hogy nem, köszi. (mondjuk én foglalt voltam/vagyok, de ez senkit nem érdekelt)

Ha nem lenne senkim és tetszene/nem tetszene, akkor is jeleznék, hogy mi a helyzet.

20/L

2010. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó látni azért hogy vannak rendes lányok is :)mert a társkereső oldalakon vagy el se olvassák vagy elolvassa de semmit nem ír vissza sőt ki is törlik egyből.
2010. aug. 17. 21:17
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

"Ha nem vagy szimpi, nem ~"


Hülye tini vagy aki még az alap illemmel sincs tisztában. Ha kapsz egy levelet legalább annyit illik visszaírni, hogy szia bocs nem vagy az esetem. Kb 10 mp megírni és így legalább a pasi biztosan tudni fogja, hogy nincs esélye.

20/L

2010. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is kaptam vmelyik nap egy levelet. kedves hangvételű volt abszolút, nem bunkó meg semmi gáz nem volt a pasival. Kivéve, hogy egy városban lakunk, de amit nem tudhatott hogy én nemsokára költözöm. De visszaírtam neki h nem vele van bajom csak költözöm, és hogy bocsi. Úgy gondolom így tisztességes. Legalább tudja hogy elolvastam csak nem, és nem vár feleslegesen válaszra.

18/L

2010. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért öröm olvasni, hogy vannak még rendes, jólelkű lányok is a földön és nem mindegyik bunkó, beképzelt picsß.


Habár én nem nyomulok iwiw-en + e-mailen, de aki egy iwiw levélre sem válaszol, az milyen gáz ember lehet élőben?

Aki nem ír vissza az általában az életben is egy segg amíg nem kapja vissza egy szimpatikus fiatalembertől csak persze az előtt megfekteti:D Aztán meg picsognak, hogy szemetek a fiúk:D Vajon miért?

2010. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

én is kaptam egyszer egy ilyen levelet, és abban arra kért a csávó, hogy vegyem fel msn-re, és hogy ismerkedjünk meg,stb....stb

aztán felvettem msn-re, de nem azért, hogy megismerjem, hanem azért, hogy megírjam neki, hogy nem az esetem, és azon kívül, hogy egy városban lakunk, semmi közös nincs bennünk, idősebb is volt nálam , meg minden....

tök jól kezelte, aztán bocsánatot kért,hogy zavart, meg hasonlók....

de sztem vigyázni is kell az ilyennel... egy másik esetben ugyanígy megírtam, hogy köszi,nem, aztán zaklatott az illető, folyton küldte a leveleket....szóval azért vigyázzatok lányok!!!!

2010. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó lehet hogy vannak olyanok akik utána is zaklatnak de én pont nem ilyen vagyok. de legalább annyival tisztelne meg hogy megírja hogy bocsi de nem vagy az esetem.de ha meg nem ír vissza semmit akkor azt is elfogadom és többet nem írok neki.
2010. aug. 18. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!