Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem beszél nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszél nekem a barátnőjéről? Miért kerüli a témát?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki elkezdett írogatni FB-on. Nagyon megkedveltem, aztán egy minimális kutakodással rájöttem, hogy van barátnője. Igazából vannak is kint közös képek nála, szóval gondolhatja, hogy tudok róla. Eddig nem került szóba, viszont mikor próbálom rávezetni a témára, kerüli a dolgot, nem beszél a barátnőjéről, vagy hogy egyáltalán párkapcsolatban él. Aztán ezen felbuzdulva végignéztem az adatlapomat és találtam nálam is egy közös fotót még régebbről az egyik exemmel, úgyhogy felmerült bennem, hogy lehet azt gondolja, nekem is van párom. Talán ezért nem is mondja, hogy kapcsolatban van? Mert hogy én is abban vagyok úgyis? Nem egyértelműek a szándékai igazából, ezért nem is kérdeztem rá én sem konkrétan arra, van-e barátnője.
2021. márc. 1. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy miért nem beszél róla. Csak simán rádírt a pasi vagy valahonnan ismeritek is egymást?
2021. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt azért nem finoman kérdezném meg....
2021. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon tartok senkivel kapcsolatot, ha vannak tiltott témák, ami szóba se lehet hozni

A testvéreimmel sem.


Nem tapasztaltam, hogy minden ismerkedés nem, barátkozasnak csakis a párkapcsolat, vagy sima dugás lehet a célja, de az őszinteség mindegyiknek feltétele.


Nekem abszurd, hogy valakitől megkérdezek valamit és nem válaszol semmit, azt se, hogy ez magánügy.


Nem egy felnőtt viselkedés.

2021. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!