Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is sokat beszél az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is sokat beszél az barátnője?

Figyelt kérdés
Belekezd valamibe, és fél órán keresztül magyarázza annélkül hogy engedne szóhoz jutni. Aztán csodálkozik hogy nem emlékszem mit mondott az elején.
2020. nov. 11. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem hinném. Az én párom többet beszél, mint én.

25N

2020. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Normál esetben kölcsönös érdeklődésen alapul a beszélgetés. A leírásod alapján igazából egyikőtöket se érdekli, hogy a másik mit akar mondani. :D
2020. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Én sokat beszélő barátnő vagyok, de mindig hagyok szünetet, hogy hozzá lehessen szólni az adott részekhez meg beszéltetem a másikat is, aztán ott is van, hogy rákérdezek erre-arra, amit nem fejtett ki eléggé, vagy nem világos. :) Szóval, ja.. ha a párom írna, biztos azt mondaná, hogy nálunk nincs hallgatás, de neki is jár a szája rendesen. :P
2020. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a barátom beszél többet, én elég csendes vagyok
2020. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Én szeretem ha beszél, szép hangja van és addig is jól telik az idő.
2020. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Általánosan elmondható, hogy a nők többet beszélnek, mint a férfiak (ami nyílván nem azt jelenti, hogy ne lenne kivétel, de a te barátnőd nem az)

18F

2020. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!