Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire tetszik ez a nő és pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tetszik ez a nő és pasi?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=1hwGd2YTcic


Amellett, hogy látom, hogy mennyire atomjól néznek ki, mégis valahogy túl közönségesnek tűnnek, a vonásaik mintha minden nap 100 ugyanilyet látnék filmekben, magazinokban, instagramon, reklámokban, a kirakatban, stb... és semmi fűszert, semmi egyéniséget nem látok, és valaki hibával együtt is vonzóbb.

Ezzel csak én vagyok így, vagy mások is?



2021. márc. 1. 22:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

A csaj számomra világszép: 10/10


A csávó szerintem átlagcsóka. Hol van egy Chris Hemsworth-höz például... Szerintem ezek a "kockafejű" csávók hülyén néznek ki. 30f

2021. márc. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat figyi.... Az a del-kaliforniai villa, amiben laknak es videoznak, kb. annyiba kerul, mint Cegled eves koltsegvetese..... :)



36F incel

2021. márc. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem néztem végig a videót, csak az elejébe kukkantottam bele.

Igen, ők az (elvileg) "szép" emberek. Nekem jobban számít, hogy valakiben legyen egy kis "plusz".

Számomra ők az unalmas kategória.

2021. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jól néznek ki.
2021. márc. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
36%
csaj tipikusan 1 kiló alapozó.
2021. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!