Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Nektek milyen igényeitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek milyen igényeitek vannak párválasztáskor?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha kicsivel is de legyen magasabb, ne a szüleivel lakjon, legyen jogosítványa, és valamilyen kocsija meg természetesen adjon magára.
2021. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
csak ugyanazokat varom el, amiket en is hozni tudok. kiveve persze azt, hogy legyen nalam magasabb.
2021. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Külső kevésbé számít, mint a belső.

Legyen megértő, kedves, vagány, hűséges, talpraesett, karizmatikus. Ezeket én is tudom nyújtani.


26N

2021. márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ne b*sztasson, mit hogyan csináljak. Ezen az egy szűrőn a pasik 99%-a nem jut túl. A többivel már nincs értelme előhozakodnom, az a kevés normális pasi kapcsolatban van, vagy én nem tetszem neki.
2021. márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Nekem legfontosabb a hasonló érdeklődési kör, életszemlélet, személyiségtípus. Nem tudnék együtt lenni egy extrovertált, társasági emberrel, akinek állandóan mehetnékje van.
2021. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönös és nagyon erős vonzalom, tökéletesen működő kémia. Ezen alapból bukik is az egész, ilyen nekem soha az életben nem jön össze. Ha valami csoda folytán mégis, akkor lásd ma 10:43-kor elküldött hozzászólás.
2021. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kölcsönös vonzalom, egymást kiegészítő jellem és hasonló célok, érdeklődés, hogy egy irányba tudjunk tartani.
2021. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!