Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a férfi, aki tetszik, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi, aki tetszik, az utóbbi időben (az én kezdeményezésemre) többet és szívesebben kommunikál velem, és gyakrabban néz, akkor én is tetszem neki?

Figyelt kérdés

Korábban nem igazán foglalkozott velem, viszont mostanában én kezdeményeztem a beszélgetést (szerencsére a körülmányek is úgy alakultak, hogy volt mivel elindítanom az ismerkedést), azóta ha összefutunk, ő kezdeményezi a beszélgetéseket, örömmel fogad, mosolyog. Ha pedig a távolban vagyok, és hirtelen észrevesz, felkapja a tekintetét.


Ebből lehet még valami, vagy semmit nem jelent?


2019. nov. 5. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelent semmit. Simán csak baráti is lehet az ő részéről. Azért mondom, mert hasonlóképp jártam már, én annyira befantáziáltam ezekből az apró jelekből, hogy ő is ugyanúgy érez, holott csak barátként beszélgetett velem, figyelt rám, kedves volt, mosolygott.
2019. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megkérdezhettem, hogy mennyi idősek vagytok?
2019. nov. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!