Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Badoo-ról kockázatos fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo-ról kockázatos fekete férfival találkozni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Az, de megéri. :) Amúgy magyarral is elég kockázatos. Ha nem akarsz elsőre szexelni, ordítozni kezd.
2021. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
kirázott a hideg
2021. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem semmi köze a Badoo-nak a bőrszínhez, én is a Badoon ismertem meg a párom és négy éve együtt élünk.


Eleve nem kezdenék színesbőrűvel, mert nem bízom bennük, de ez én vagyok. Ha úgy érzed, hogy szeretnéd megismerni, akkor találkozz vele.

2021. márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem hiszem, hogy kockázatosabb mint egy magyar. Zsákbamacska ígyis-úgyis.
2021. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Azt ugye tudod, hogy az allampolgarsag megszerzese tobbet er neki, mint te. Tehat mindent, ami tole kapsz, amiatt kapod. Szep szavak, penz, elmenyek, mindnek egy celja van. Sokan rafaragtak mar erre, mert azert ez mar kulon iparag.
2021. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Komoly családi mintát láthattál! Szerintem hajrá, ne fogd vissza magad, egy néger annyira egzotikus, hogy bármi kockázatot megér! Szóval én támogatlak.
2021. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bugyidat is rá fogod költeni banánra.
2021. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!