Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedős időszakban ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedős időszakban ez normális?

Figyelt kérdés
Normális, hogy pl. a randipartner járása, az ahol lakik, a lakásának szaga, stb. egyéb külső tényezők egyre jobban taszítanak? Olyan hülyén érzem magam ezek miatt, nem értem, de mégis valahogy nem tudok ezeken a jelentéktelennek tűnő dolgokon túllendülni. A kezdetekkor mindenkinek akadnak olyan tényezők, amik annyira nem tetszenek a másikban? Nem igazán vagyok gyakorlott az ismerkedésben.

2021. márc. 3. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyit takar, hogy nincs meg igazán a vonzalom, és taszít a másik.
2021. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De pl. a szex egész élvezetes, ott megvan a vonzalom.
2021. márc. 3. 23:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A szex megtévesztő, ösztönszerű. Ettől az illetőtől te egyre jobban undorodsz.
2021. márc. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egyre több dolog zavar vele kapcsolatban, akkor az agyad így jelez, hogy nem illetek össze. Ismerkedés időszakban pont ellenkezője kell hogy legyen, azaz egyre több mindent szeretsz benne.
2021. márc. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Ismerkedési időszakban még olyannak is tetszenie kellene a másikban, ami később már nem. Ha most zavar, később még rosszabb lesz. Ezt csak erőlteted magadra, hogy akarsz tőle kapcsolatot.
2021. márc. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem folytatnám, ezek jelek hogy ne tovább.

Emlékszem anno ex szaga már első randin irritált, büdös volt. Igazábol igy utólag látom hogy ezek jelek voltak nem kéne belemennem a kapcsolatba. 13 évem ment el a semmire. De sokat tanultam belőle!

2021. márc. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem normális, nem csak a szexben kell passzolni.
2021. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Elég egyöntetűek a válaszok. :/

Azt gondoltam én vagyok ennyire felületes meg anyagias (pl.lakás). De akkor ezek szerint nem.

2021. márc. 4. 12:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Lepontozott 5-os pontosan megmondta. Ha mar most taszitanak dolgok, es ez a rozsaszin kod, mi lesz kesobb?!
2021. márc. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ez elég szomorú, mert amúgy személyiségileg meg annyi mindenben egymásra találtunk.. :/
2021. márc. 9. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!