Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok ajánlani normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ajánlani normális ismerkedős oldalakat? :D nem badoora vagy tinderre vagy más b@. Ós app-ra gondolok hanem ahol viszonylak korombeliek és normálisak vannak :D (21/F)

Figyelt kérdés
2018. júl. 13. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod azt, hogy van egy külön réteg aki "normális" és teljesen más jellegű, elszigetelt oldalakra jár ismerkedni. Ugyanazok az emberek jelentkeznek fel minden ismertebb társkeresőre.
2018. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pont az általad említett oldalakon van még viszonylag kisebb arányban alkalmi ismerkedés. (mármint pont ugyanannyi, mint bármelyik átlagos, nem kifejezzeten alkalmi kapcsolatokkal foglalkozó oldalnál)

És pont ezeken az oldalakon vannak a viszonylag korodbeliek is.


22/F vagyok, én és a korombeli ismerőseim is ezt a kettőt használják/használták, tinderen és badoo-n is találkoztam értelmes, szimpatikus lányokkal, végül pedig egy badoossal kezdtek/kezdenek komolyodni a dolgok.


Személyes vélemény: Tinder letisztultabb (és lehet, hogy népszerűbb is), de Badoo jobban ösztönzi az embereket, hogy írjanak magukról, és úgy is rá lehet írni valakire, hogy még nincs match.

2018. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező !


Én mindkét appot, badoot és tindert is próbáltam, bár utóbbit kb 5 percig volt türelmem :D Nekem a badoo jobban bejött, tartalmasabb és többet megtudsz a másikról. Én nem kalandozni akartam, hanem ismerkedni, persze nem egy férfival találkoztam, aki csak szórakozni jött fel, vagy abszurd kérésekkel keresett meg (...), azért voltak normálisak is. Én is ott ismertem meg a jelenlegi "barátomat" (még csak alakul). Mindketten diplomásak vagyunk, van jövőképünk, közös témáink, és találkoztam még pár ilyen férfival az oldalon. Lányok közül is biztos van, őket nem szoktam nézni :D Bár tény, hogy 100-ból egy aki szóba jöhet ( idióta képek, nem egyező érdeklődési kör, eltérő szándék...), dehát ki mondta, hogy a társkeresés könnyű ? :) Nekem ő a 3. srác akit itt megismertem közelebbről. 1-el randiztam egyszer, de nem illettünk össze, egy másikkal volt egy rövid, inkább baráti kapcsolatom, és a mostani, a harmadik, akivel eddig minden a legjobb. Mindez egy év alatti eredmény.

Más oldalakat nem ismerek, szóval nem tudok véleményt alkotni, főképp inkább csak a badoorol. Szerintem összegészében, jobb mint a semmi, és bár több időbe telik, mint az ember türelme várná, érhetsz el jó eredményt. Kitartónak kell lenni, kreatívnak ( milyen képeket teszel fel, mit írsz magadról), kicsit rafináltnak (hogyan kezdeményezz, milyen szöveggel a kiszemeltnek), aztán fent is kell tartani a beszélgetést, mire összejön az első randi :D Arányban kb 10:1, aminél én is eljutottam a randiig.

Egyébként szűrőben be tudod állítani, milyen kor intervallumban keresnél. Veszteni nem veszthetsz!

Remélem tudtam segíteni :)

2018. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem az oldaltól függ, hanem hogy épp kivel akadsz össze. Sok a hülye, tényleg nem egyszerű, de én pl az exemet is (2013-ban), meg a jelenlegit is (2015-ben) badoo-n ismertem meg.
2018. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A fent említett app-ok valóban inkább szextárskeresők, vagy legalábbis sokan használják arra, de évekkel ezelőtt regisztráltam a "nagyon" elit társkeresőre és dettó ugyanazt tapasztaltam. Nem is értem, miért nem inkább rosszlanyokrol választanak csajt, jobban megérné nekik.
2018. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerencse kérdése és persze külső, hogy hol találsz "ilyeneket". E két app még az olcsóbbak közé való. A legtöbb online társkereső már a legelejétől fizetős. A badoo-n avagy a tinderen simán elvan az ember invesztálás nélkül. Továbbá az, hogy van mit a tejbe aprítani nem jelenti azt, hogy nagyobb lesz a "szerencséd". Így ha az elittárson, franctudjahol azonnal nyitsz egy havi néhány ezres csomaggal, hogy üzenhess és válaszolhassanak, láthasd a képeket, úgy a fent említett két alkalmazásnál ehhez elég pusztán néhány kellemes kép rólad, illetve a másikról, majd az a bizonyos "szerencse". Ami a való életben is a játék része.
2018. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hűha :D nem számítottam rá, hogy a hülye kérdésemre ennyi válasz érkezik :D ( a 6 is sok :D). Köszi mindenkinek nagyon de külön köszönöm 3.nak a kimerítő válaszát, lelket öntöttél belém és belevágok a badooba :D
2018. júl. 14. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!