Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan ismerkedős oldal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerkedős oldal, ahol normális fiatalokat találhatok? l/18

Figyelt kérdés
Szeretnék ismerkedni, de nem hiszem, hogy a 18-25 éves korosztály az interneten ismerkedne, ezért tettem fel a kérdést, hátha tud valaki segíteni... Meg vannak az okaim rá, hogy miért nem személyesen ismerkedek, de ebbe nem szeretnék bele menni... Abszolút egy tök normális lány vagyok és csúnyának se mondhatom magamat. Szóval? Tudtok egy ilyen oldalt, ahol fiatalabbakkal tudnék ismerkedni, nem csak ezek a 30-40 vagy afölötti korosztály van?

#internet #ismerkedés #fiatalokkal
2013. máj. 2. 22:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
A fiataloknál is sűrűn előfordul már,nem annyira egyedi.
2013. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Majd írják mások is, de itt a gyik. tele van fiatal srácokkal akik ismerkedni akarnak normális lányokkal.
2013. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Chat.hu? :D
2013. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Itt egy 22 éves tőled elég messze lakó srác, úgyhogy nem is írtam semmit. Nem tudom hol lehetne ismerkedni. Az ismerkedéssel küzdök én is, sehol sem lehet.
2013. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Szia!

20 vagyok,szerintem normális és jelenleg nincs senkim :D

Ami a gond, hogy biztos nem lakunk közel egymáshoz.

2013. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Itt vannak sokan, de leginkább szexpartnert próbálnak keresgélni..de ha leírnád hogy merre laksz, akkor máris kevesebb zaklató levelet kapsz:)
2013. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Pl. itt irsz nekem ha szep, okos, szimpatikus... sorolhatnam ferfit szeretnel. 24f
2013. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kissé meglepődtem :D Tolna megyében lakom :)
2013. máj. 2. 22:53
 9/24 anonim ***** válasza:
Na akkor én már ki is estem:D
2013. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hát mondtam én hogy messze lakunk egymástól...
2013. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!