Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kommunikációs probléma, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kommunikációs probléma, vagy egyértelmű jel?

Figyelt kérdés

Ismerkedem valakivel, akivel a távolság miatt heti 1-2 napot tudunk együtt tölteni maximum. Én mindig alig várom ezeket a napokat.

A tegnapi napra randit beszéltünk meg, egy rövid kirándulással és hogy utána nála alszom ismét. Délelőtt már tett megjegyzést, hogy a boltzárások előtt beakar vásárolni alkatrészekből, de úgy voltam vele, hogy oké, az max plusz egy óra. Én összepakoltam, lezuhanyoztam, hajatmostam, elkészültem, készültem neki egy kis kedvességgel, de nem jelentkezett. Két órával a megbeszélt időpont után felhívtam, hogy hogyan készüljek, amire az volt a válasz, hogy még az alkatrészekkel szórakozik, ezt most engedjük el inkább.

Én a világ legnagyobb gyökerének éreztem magam... Csalódott vagyok nyilván, hogy én ugrásra készen várom ő meg mégcsak annyira sem méltat, hogy felhívjon és szóljon, hogy bocs, ne várjam.

Ezt másodszorra játszotta el a világ legnagyobb természetességével közölve, hogy jövő hétvégén mehetek hozzá, ha gondolom... Hát kössz.

Azt is elmondta, hogy mire kellenek ezek az alkatrészek és hogy sajnálja, hogy elbénázta, de nekem valamelyest kifogás szaga van ennek. Akár ma reggel is elintézhette volna, amíg én főzök, vagy megyek vele, vagy mit tudom én...

Ismerem magam, tudom, hogy egy világ dől össze bennem, ha valamire számítok, alig várom és végül nem jön össze. Mérhetetlenül csalódott leszek, így nem látok tisztán, hogy most én reagálom-e ezt túl, vagy csak azért vagyok neki, hogy amikor éppen szórakozna valakivel, kéznél legyek.

Ha együtt vagyunk, a tenyerén hordoz, de ha nem, akkor kvázi elfelejt. Alig hív, alig keres. Tegnap délután óta egyáltalán nem beszéltünk, én úgy gondolom most neki kellene keresnie. (Nem vesztünk össze, de azért elmondtam neki, hogy nagyon csalódott vagyok.) Ha igazán akarna engem, akkor ezerrel pedálozna, nem?


2021. márc. 6. 09:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Ha igazán akarna akkor megoldotta volna hogy veled legyen ha Ő is uyanúgy várta volna a randit mint te akkor nem kifogást keres mert ez az volt.Nem akar annyira veled lenni és kész nincs ezen mit szépíteni.Te meg ne nyomulj annyira ha nem keres nem kell neked ráírni.
2021. márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Az a baj, hogy mi nők mindig úgy intézzük, hogy tudjunk az adott pasival találkozni, de ez nem kölcsönös. Szokj erről le, csináld te is a dolgaidat és akkor találkozz vele, ha nincs más dolgod. Jobbat nem tudsz.
2021. márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Ezek a boltok nyitva lesznek a jövő héten is. Ez a pasi sajnos talonban tart. :(
2021. márc. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Egyesnek nagyon igaza van :(
2021. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én is így látom sajnos. Azért gondoltam megér egy kérdést, hátha túltolom, de ha igazán akarta volna, megoldja. Vagy legalábbis felhívott volna még este is, hogy sajnálja. Vagy akár eljön ő miután elintézte a dolgát.

Azt hiszem ideje lélekben átállni az elengedésre. Nagy kár.

2021. márc. 6. 09:50
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"csak azért vagyok neki, hogy amikor éppen szórakozna valakivel, kéznél legyek."


Ezt nagyon jól látod sajnos :(

2021. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
En most mar rajottem, hogy a ferfiak masok, ha dolguk van, dolguk van. Es nem kell teperjen, mert te ugrasra keszen vagy, jatszd ezt el te is, nezd meg mi tortenik akkor, ha azt latja nem futsz utanna es eszbe kap, akkor kellesz, ha akkor se keresne akkor az a rossz jel
2021. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
En ertem szoszerint megorult a baratom, de mikor kozbe jott vmi gond es elfelejtett, akkor nem azt jelenti h nem ugy akar, csak kepesek a maguk vilagaba ellenni
2021. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
mikor jössz rá, hogy csak a szexre kellesz?
2021. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Már kezdek... :D
2021. márc. 6. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!