Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nálatok ezek a smileyk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok ezek a smileyk mit jelentenek ha ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy fiúval és vannak smileyk amiket sokat használ de nem tudom nála mit jelenthet.

😍

😊

🥰

😇

😚

😛



2021. márc. 7. 16:42
 1/8 Hellmano ***** válasza:
68%
Nekem például agyamra megy az a személy, aki sok smiley-t használ és egy idő után offoltam is ezeket a személyeket...férfiaknál meg szerintem főleg gáz, ha sok ilyen gyerekes smiley-val él.
2021. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
kérdezd meg tőle? vagy az nem? mi jobban tudjuk..
2021. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Azt jelentik, hogy túl erősen próbálkozik "csaj kompatibilis" lenni.
2021. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Siman udvarolni akar es a kedvedben jarni. Nyalizik.
2021. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Azt jelenti, hogy az ilyen pihent agyú kérdéseket nem ide, hanem a tizenéves kategóriába kéne írni. Oda való, illetve némelyik még oda se.
2021. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ő belülről valójában egy cuki kislány. :)
2021. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem sokat... az ilyen emberek reflexből hányják az imótokat, amitől én személy szerint falra mászok.
2021. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
már nem azért, de smile nélkül beszélgetni olyan mintha egy mesemondó szakkörön lennél... igenis kellenek, hogy nyomatékosítsák a mondanivalókat, nyilván nem minden egyes mondatban, de ezt tudni kell mikor kell és mikor nem kell... Ha te meg nem érted akkor vagy kérdezz rá, vagy olvass utána a neten, vagy csak próbáld az arckifejezését elképzelni mintha ezt a mondatot mondta volna éppen el mosolyogva. Vágod? :D (na tessék, ha nem rakok :D-t milyen bunkón hangzott volna)
2021. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!