Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik a munkahelyükön ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a munkahelyükön ismerkedtek meg, hogyan kezdeményeztek a másiknál?

Figyelt kérdés

A héten új kolléga érkezett, akit szimpatikusnak találok. Sajnos azt nem tudom van-e valakije.

Akik munkahelyen ismerkedtek meg, hogy kezdeményeztetek, hogy egy esetleges elutasítás után ne legyen kellemetlen a további munka? Illetve mennyi idő után kezdeményeztetek (talán nem lenne érdemes rögtön lerohanni)?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2021. febr. 13. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
En akkor kezdtem el melohelyen csajozni, amikor mar megvolt az ajanlatom 3 masik helyrol. Akkor viszont egybol 2 csajt is levarrtam parhuzamosan. Kezdemenyezes amugy ceges ivaszaton tortent, ahogy az lenni szokott. Nyilvan ezek most a covid miatt nem porognek, szal sajnos nehezebb dolgod van. Mondjuk mivel te vagy ott regota, az uj kollega meg probaidos, ezert ha feszko van valszeg o megy el, te freerollon vagy, probalkozhatsz nyugodtan.
2021. febr. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszett egy lány, elkezdtem nézegetni, ha vissza nézett, "szemezett velem" akkor oda mentem dumálni is. A többi már jött magától.
2021. febr. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!