Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitöl lesz nektek "csúnya"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl lesz nektek "csúnya" egy nő vagy férfi?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 18:37
 1/8 anonim válasza:
74%
A tiszteletlen, lekezelő viselkedésével, nálam egy férfi minden esélyét ez azonnal eljátsza.
2021. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Erős túlsúly, nem egészséges bőr, stb. De még ha ezek nincsenek is, akkor is lehet valakinek olyan aszimmetrikus, vagy előnytelen arca, ami annak számít. Nehéz ezt megfogalmazni, de most az arcszerkezetről van szó. Pl beesett áll, meg még van jó pár ilyen.
2021. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mutatkoznék vele kézenfogva. F.
2021. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés annyira szubjektív, hogy megkérdőjelezi a "pontozás" értelmét a várható válaszoknál.


Amúgy vannak olyan általános "alap dolgok" amik csúnyává tesznek egy embert, mint valami extrém bőrhiba /pl. dupla bibircsók, szőrös anyajegy az arcon/, ápolatlanság /hajléktalan-frizura, férfiaknál ősemberszakáll, nőknél bajusz/, az egyszemöldök sem népszerű, ahogy a nagy orr vagy a kapafogak/foghíjasság sem. A vizenyős szemek sem végeznének első helyen egy felmérésen.



Aztán mindenkinek vannak szubjektív pontjai, nekem pl. nagyon taszító a szürke (vagy szürkés) színű szem (kiráz a hideg az ilyen személyektől), az állandóan vörös arc (nem tudnám megmondani miért), illetve a rövid göndör haj (ezt sem igazán).


Aztán van akinek a bagószag tesz be, megint másnak a keskeny áll, van akinek a kockafej... Erre sosem lesz teljes válasz és sokszor még maga az ember sem tudja megmondani, hogy miért taszítja 1-2 dolog.

2021. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az igénytelenség mindkét nemnél szerintem csúnya:) Amitől én még ki tudok borulni az a kacsas*gg szájú nő, meg azon ha pl gyenge a haja de feketével festi, és emiatt olyan mintha kopaszodna
2021. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem sok esetben olyasmi amit nem lehet megmagyarázni. Persze azon túl amit masok már leírtak.


Ezen felül is vannak olyan ízlés dolgok amik szubjekívek.


Pl Bella Hadid milliók szerint gyönyörű, keresett modell blabla, számokra BORZASZTÓAN csúnya az arca. Persze ápolt meg minden, meg modell, de az arcberendezése, tekintete számomra barátságtalan, nem széo, tb.


Sarah Jessica Parkert nem mondanám csúnyának de valahogy szépnek se mondanám. Az ő arcában is van valami "taszító" a számomra, holott milliók szerint gyönyörű.


Szóval az igénytelenség és a durva hibákon felül is van olyan arc ami megosztó. Van egy barátnőm aki 100+kg az nyilvan nem szép, de szerintem nagyon szép arcra van mellé.


Bella Hadid kb 50kg lehet (csak ugy durván) de a hideg kiráz.


Számomra a női ideálok valahol (hetero nő vagyok amúgy) Bridget Bardot, Romy Schneider, Jane Fonda, Brooke Shields (nyilvan fiatalon mindegyik), Selena Gomez vagy pl magyarok közül Szabó Zsófi. Nekem arcra a barátságosabb, lágyabb, világosabb vonások szépek.

2021. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Ápolatlanság,rohadó fog,zsíros haj,pattanások tömkelege.
2021. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki az igénytelenséget/ápolatlanságot említette. Egyetértek, de szerintem (férfiakon) csúnya még a túl sötétre szolizott bőr, hányadék kivitelezésű börtöntetkók, az ilyen oldalt kopasz fejtetőn hosszabb divatfrizura, a durván kigyúrt test és a dzsigolós öltözködés (hegyes orrú bőrcipő, szaténos ingek köldökig kigombolva, nagy fuxos aranyékszerek stb)
2021. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!