Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért jó ha valaki Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért jó ha valaki Tinderen behazudja, hogy milyen magas és élőben kiderül, hogy meg se üti ezt a magasságot? story a leírásban

Figyelt kérdés

2 randim volt tinderről. Én 170 cm magas vagyok, nő.

Az egyik 180cm-nek mondta magát, hát kb 170-174cm lehetett, mert egy magasnak tűntünk.

A másik azt mondta 170cm, na volt nagy meglepetés mikor találkoztunk, mert vagy 6-8 cm-vel fölé mondott a magasságának. Még én éreztem magam roppant kellemetlenül, holott tudta hogy milyen magas vagyok.


2021. márc. 7. 21:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%

"Mivel akkora bunkó nem vagyok, hogy rögtön sarkon forduljak"


Nem az a bunko aki sarkon fordul, hanem eleve aki átverte a másikat.

2021. márc. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%

Sajnálom az alacsony férfiakat, de inkább legyenek őszinték, mert aki hazugsággal indít, annak onnantól nálam esélye nincs.

Egyébként én is jártam így.

172 cm vagyok, a srác állítólag 177 volt, gyakorlatilag meg fél fejjel alacsonyabb volt nálam.

Igencsak illúzióromboló és nem az, hogy alacosnyabb, hanem hogy hazudott.

2021. márc. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
16%
Én eleve ezért nem keresek barátnőt, hiába szeretnék. Minek? Ha nem vagy magas, akkor eleve buktál minden esélyt a nők 99%-ánál. Arra az 1%-ra meg annyi esély van, mint valódi unikornist találni :D
2021. márc. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
48%

“Ha nem vagy magas”


Nem, nem akkor buktál!

200+ a nagyon magas


182+ a magas


172-180 ig az átlagos.


172 alatt az alacsony!


160 alatt meg nagyon alacsony


Alacsonyként csak nehéz, ahogy nagyon magasként is.


Nagyon alacsonyként meg kb szinte lehetetlen.


Menjetek vidékre, keletre, ott alacsonyabbak a nők!

2021. márc. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Noren1989 ***** válasza:
45%
Nagyon keleten meg a kis kuki is közepes 😘😚
2021. márc. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
21%
#14 Lehet, hogy a magasság kategóriák így vannak, de attól még a 150 centis nőknek sincs férfi 180cm alatt. Ezért hülyeség, hogy alacsony nőnél kell próbálkozni :D Nekik is magas férfi kell.
2021. márc. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%

#16, attól, hogy veled nem állt szóba senki, az nem azt jelenti, hogy mással se fog. Vőlegényem 170 centi, nem én vagyok az első kapcsolata. Sőt, nála magasabb barátnője is volt előttem egy ideig.

Egyik legjobb barátom 168 centi. Nem igazán láttam még nő nélkül. Bár tény, neki mindigis nagy dumája volt.

Ettől függetlenül továbbra is áll, attól, hogy neked nem jött össze, ne általánosíts, és ne másokra fogd a szetencsétlenséged.

2021. márc. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
17%
Nincs szerencsétlenségem, amit rá kéne fogni másra. Nem keresek barátnőt. Attól még igaz, amit írtam. Világhírű párkapcsolati szakértők is megmondják, hogy egy férfinak 180cm alatt iszonyatosan nehéz párt találnia. Persze a random gyakoris emberek mindenhez is jobban értenek, szóval ez is hülyeség :D Én úgy vagyok a dolgokkal, hogy aminél lehet, előre tájékozódok. Állásra se jelentkezek, ha olyan végzettség kell, ami nekem nincs. Felesleges. Na ugyanígy nem próbálok barátnőt szerezni, mivel nem olyannak születtem, amilyennek kell.
2021. márc. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
62%
Még ez a kis gnóm követelőzik a 170 centijével. Vastag a bőr azon a pofán.
2021. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
89%

Nőben az 162-170 az átlagmagasság, 170 felett magas, 190 felett meg nagyon magas


162-152 alacsony, alatta nagyon alacsony.


Egyáltalán nem gnóm egy 170 cmes nő, sőt kifejezetten a nagyobb átlagos fajtából van, felette már kerekedik az emberek szeme, egy 175 centis nőt véletlen sem mondanál átlagosnak, egyértelműen megjegyeznéd, hogy magas, szép hosszú lábai lehetnek. 180 körül meg már sokallod a magasságát, az már feltűnően magas NŐBEN. Lehet, hogy a 210 centis extrém magas srácnak törpe a 170 centis csaj, de a srác látásmódja nem átlagos!

2021. márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!