Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért jó ha valaki Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért jó ha valaki Tinderen behazudja, hogy milyen magas és élőben kiderül, hogy meg se üti ezt a magasságot? story a leírásban

Figyelt kérdés

2 randim volt tinderről. Én 170 cm magas vagyok, nő.

Az egyik 180cm-nek mondta magát, hát kb 170-174cm lehetett, mert egy magasnak tűntünk.

A másik azt mondta 170cm, na volt nagy meglepetés mikor találkoztunk, mert vagy 6-8 cm-vel fölé mondott a magasságának. Még én éreztem magam roppant kellemetlenül, holott tudta hogy milyen magas vagyok.


2021. márc. 7. 21:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én 197 cm magas férfi vagyok és néha LEFELÉ szoktam kerekíteni, mert félek sok nőnek már túl magas lennék :D


Tinderen pl 195 van kiírva, de volt már valaha valahol 190 is. Élőben ha feljön elmondom persze és csak annyit mondok szeretek kerekíteni. Engem ez egyáltalán nem érdekel, felőlem lehet egy nő 190, de 160 centi is, ha tetszik nekem.

2021. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
48%

"Engem ez egyáltalán nem érdekel, felőlem lehet egy nő 190, de 160 centi is"


Lol, ekkora hazugságot! Azt kellett volna írnod, hogy addig nem érdekel, míg alacsonyabb nálad! 217 centivel is megfelelne a nő?

2021. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha szép, akkor igen. Egy nő magassága nem érdekel, de az egyéb kinézete, arca, alakja igen. Ha most rágoogle-znék biztos találnék 2 méteres vagy magasabb nőket a világon és köztük csinosakat is.
2021. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Na már haza értem, gép előtt vagyok és rákerestem.


[link]


Itt is szinte kivétel nélkül csinos nőket dobál ki a kereső, akikkel simán összejönnék.

2021. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!