Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferfiak, mi a fontosabb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, mi a fontosabb egy noben, az arca vagy a teste ha valasztani kell?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 12:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Mindkettő.
2021. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
A test. Lehet akármilyen lóarcú, rusnya, ha jó teste van, akkor tökmindegy.
2021. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Nekem mindenki az arcomat dicséri (nagy kékeszöld szemeim vannak, általában azt), de a testem semmi különleges (170 cm, 55 kg, B-s kosár) és 20 éves korom óta 4 olyan hónap volt, amikor nem volt pasim. 37 éves vagyok.
2021. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ronda az arcom és lapos, csontváz testem van, szóval halmozottan hátrányos helyzet, de egyértelműen az arcomhoz viszonyulnak negatívabban. 30 leszek, akkor már 7 éve full egyedül, előtte is nekem kellett nyomulnom, tapadnom - gáz alakokra, mert csak náluk volt némi esélyem még így is.

Szóval: arc. Az mindig, minden helyzetben szem előtt van, és nem nagyon lehet eltakarni.

2021. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%
teste.45f
2021. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
38%
Teste!
2021. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!