Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha nem ír nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nem ír nektek egy srác több napig, aki iránt félig-meddig érdeklődtök az megfordíthatja a helyzetet?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel, van egy srác, akivel megismerkedtetek valahol és elkezdtetek beszélni, elsőre érdekes volt a srác és találkoztatok is. A találkozó sem tűnik rossznak, viszont valamilyen okból elkezdtek pár nappal utána kevesebbet érezni és tudattalanul vagy tudatosan ritkábban írni a srácnak. Az ok lehet az, hogy a srác túl érdeklődő volt vagy csak nektek nem jön be valami miatt annyira.


Nem várja meg a srác, amíg egyáltalán nem írtok vissza vagy 2 nap különbséggel egy 2 szavas választ odadobtok, hanem amikor már látja, hogy kezd lerázó lenni a csaj azt mondja, hogy akkor most 4-7 napig nem írok neki és utána pedig ráírok valami lazát, vicceset és talán érdeklődőbb lesz a lány, aztán utoljára rákérdezek egy újabb találkozóra.

Természetesen most ez nekem aktuális és ezt tervezem, mint egy utolsó próbálkozás és ha bejön, akkor okés, ha nem, akkor kikövetés, archiválás, stb., nem keresem többet. :D


Szerintetek ilyen helyzetben ez a kis kihagyás javíthat valamit, nincs jelentősége vagy ronthat?


Legyetek őszinték, realisták és ne a romantikus "egy fiú küzdjön egy lányért" szöveget válaszoljátok. :)



2021. márc. 12. 11:55
A kérdező szavazást indított:
Javíthat a helyzeten
Nincs jelentősége
Ronthat a helyzeten
31 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Elveszteném az érdeklődésem olyanban, akit én se érdeklek, ilyen helyzetben számomra egyértelmű hogy nem egymást keressük.
2021. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha "félig-meddig" erdeklodnenek irantam, en sem irnek olyan gyakran, talan ritkan sem.
2021. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A nem írásnak 99%-ban egy oka van: nem érdekled az illetőt.
2021. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Később ráírsz is teljesen jó. Nem fog jobban érdekelni a pasi mert kivár, és rontani sem rontasz a helyzeten.

Ha nem érdeklődő a nő, legalább ezt is megtudtad. De lehet az is hogy bejössz neki és minden jól alakul.

Egy randi után még bármi lehet.

2021. márc. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: ha csökken a válaszok száma, akkor már elvesztetted nagy részben, szóval innentől kezdve meg már csak javíthat egy kis szünet.

2. válaszoló: Egyetértek. Most különösen bejön a csaj, ezért megyek kicsit messzebb, de amúgy ha 1x nem kapok választ már nem szoktam írni.

3. válaszoló: Ezzel is egyetértek, azonban hosszabb távon. Ismerkedtem több olyan lánnyal, akivel kimaradt néha pár nap beszélgetés, de azóta is jóban vagyunk. A kérdés az, hogy pár nap után "reset-el"-e az érdeklődése vagy sem.

4. válaszoló: Kb. 2 hétig minden nap beszélgettünk, szóval lehet kell egy kis szünet, hogy ne érezze azt, full rá vagyok kattanva.


Lesz ami lesz, ha elmegyek egy egyértelmű elutasításig, azt sem bánom ebben a helyzetben, legalább tudom, hogy nem tehettem volna többet úgy sem. Majd visszajelzek, ha valakit érdekel. :D

2021. márc. 12. 13:30
 6/11 anonim ***** válasza:

"ha csökken a válaszok száma, akkor már elvesztetted nagy részben"

Vagy van konkrét oka, pl. nekem a munkám kicsit kaotikus, néha 1-2 hétig folyton tudok írogatni, utána meg jön 2 olyan hét hogy örülök, ha anyukámmal van pár percem chatelni.

Persze lehetséges az is, hogy itt már elveszett az érdeklődés. De lehetséges más ok is.


"szóval innentől kezdve meg már csak javíthat egy kis szünet."

Min javítana? El nem tudom képzelni, hogy egy nyögvenyelős kommunikáción javítana az, hogy még azt a keveset is beszüntetjük. :D


1. válaszoló voltam

2021. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bejöhet ha esetleg idáig nagyon nyomultál, túl soknak érzett. De akkor se várj olyan sokat. Max. 2-3 napot.

De inkább valószínűbb, ha ezek után ő kezd el kaparni, akkor sem te érdekled, csak bosszantja, hogy már nem tepersz érte, és csak az érzés hiányzik neki.

2021. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
November óta 3 nővel jártam úgy, hogy találkozás után nem nagyon írogattak. Mindegyiktől rákérdeztem, hogy folytassuk-e a dolgot? Nem baj, ha nem csak írja meg, mert akkor nézelődök tovább. Egyik sem merte megírni, hanem inkább jött az "persze, szimpi vagy dumáljunk tovább stb." nyilas duma. 1-2 szavas válaszokat löktek oda nekem, kb. napi egyet vagy kettőt. Akárhogy is de nem tudom komoly nőként kezelni az ilyen beszariakat.
2021. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy hülye játszma, amire immunis vagyok. Ha valaki nem ír, akire addig sem voltam kíváncsi, örömet fog okozni, azáltal, hogy végre lezártuk ezt konfrontáció és értetlenkedés nélkül. Ezen kívül igazából leszarom.
2021. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a lany hanyagolt, es erre viszonthanyagolod, abbol semmi nem lesz.

Ha nagyon szeretne valamit a lany, de te hanyagolod, akkor a fajdalom es sertett buszkeseg mellett valoban felturbozhatod az erzeseit, amiket viszont nem biztos, hogy ezek utan ki fog mutatni.

2021. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!