Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony 21 éves srác vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony 21 éves srác vagyok kb 166-167 cm vagyok. Vannak itt kb ebből a magasságból? Hátráltatta ez a barátnő találásban? Nem igazán van ez miatt önbizalmam azt hiszem minden más oké ápolt kinézet csúnyának sem mondanám magam.

Figyelt kérdés
Normális hozzá állás mentalitás azt hiszem. De ez mégis olyan visszatartó erő azt hiszem nem érdeklem a lányokat mert ők magasabb fiút keresnek. Jó lenne valaki véleménye aki ebben a helyzetben van hogy kerekedett ezen az érzésen felül. Esetleg lányoké ti mit gondoltok szoba állnátok ilyen magasságú sráccal? ( természetesen ha ti is kb ilyen magasak vagytok lányok ha magasabbak vagytok teljesen érthető ha nem )
2021. márc. 3. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én magasabb lány vagyok (172 cm), viszont velem egymagassal, vagy 1-2 centivel alacsonyabbal simán összejönnék, ezért gondolom sok olyan alacsonyabb lány vagy, akinek semmmiféle problémát nem jelentene a magasságod.

Persze megértem, hogy zavar, sokszor hangoztatják, hogy "jóképű, magas férfi", a magasság mindenképp pozitív jelzőként jelenik meg a férfiaknál. Illetve az is tény, hogy sok lány a magas fiúkat részesíti előnyben.


Viszont ez nem jelenti azt, hogy neked nem lehet sikered... Szerintem annyira nem fontos dolog ez.

Van olyan hölgy ismerősöm, aki mindig 190+ magas fiúkért volt oda, azt hangoztatta, hogy neki ez a zsánere, aztán végül a jelenlegi párjával egymagasak.

Olyan párokat is ismerek, ahol a nő magasabb kicsit.


Hasonló helyzetben vannak a nagyon magas lányok egyébként, sokszor nekik sincs önbizalmuk. Viszont van egy nagyon vonzó, 186 centis lány ismerősöm, akiért szinte mindenki oda van, még a jóval alacsonyabb srácok is, akiktől előtte azt hallgattam, hogy az alacsony, cuki lányok az eseteik.


Ilyen tapasztalatok miatt én nem veszem már annyira komolyan a magasság témát.


Egyébként az is segíthet, ha nézegetsz olyan híres, népszerű férfiakat, akik hozzád hasonlóan alacsonyak.

Például Bruno Mars 165 cm.

Joe Jonas sem sokkal magasabb nálad, ha minden igaz 170 cm, a barátnője pedig magasabb is nála.

De még sok nők által kimondottan kedvelt híresség van, aki szerintem jóval alacsonyabb, mint hinnéd.

2021. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon építő jellegű volt a kommented 😊
2021. márc. 3. 18:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 164 cm vagyok alacsonyabb mint te. Egyszer egyszer volt barátnőm de igazi szerelem még sosem, nincs senki nincs párom az univerzum utál xd
2021. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uu baszki te még nehezebb helyzetben vagy mint én sok sikert neked is 😄
2021. márc. 3. 20:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszcsi.
2021. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek közelebbről egy ekkora srácot, mindig is nagydumás volt. A gimiben kigyúrta magát, azóta is van barátnője. Sosem volt hiánya önbizalomból.

Szerintem a helyes arc többet számít. Csomó 170 környéki vagy alacsonyabb, de jóképű pasit ismerek párkapcsolatban, míg akik magasabbak, de csúnya arcúak, ők sokszor egyedül vannak.

2021. márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a feleségemet egy mini emberke csábította el aki miatt felrúgta a családot gyerekeket mindent. Úgyhogy van remény de erre nem biztatlak hogy csaladokat tegyél tönkre.
2021. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!