Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, aki írogat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki írogat, de mégis így mit kezdjek vele? Szerintetek hlyének néz engem?

Figyelt kérdés

Állítólag a munkája miatt áll napokig vagy akad meg a beszélgetésünk. Ami hozzáteszem Facebook chaten folyik, ami sztm mindig elérhető pár percre. Felettébb kezdem unni. Sztm hazudik. De igazából nem értem miért ír rám, ha mégsem érdeklem.


Szóval megelégeltem és írtam egy elég egyértelmű üzit.


"Sajnos, időnként úgy érzem, h nem vagyok elég fontos Neked és csak akkor írsz, ha unatkozol. Vagy egyszerűen csak van barátnőd. 😔 Nem tudom, de ezek a 4-5 napos eltűnések, semmi jót nem jelentenek. Komolyan elgondolkodtató. 😔🙄"


Ez volt a válasz :" Szia! Ne haragudj, de tényleg nagyon össze tudnak folyni a napjaim, és egy pillanatnak tűnnek...Hogy vagy? 🙂 "


Közben megint eltűnt múlt szerda óta és most már ennyit írtam :

Mérgesen 😅 Időnként tényleg megvernélek 😉 Amikor így eltűnsz mindig az az első gondolatom, h ilyenkor biztosan más nőket castingolsz. Komolyan meg kell kérdeznem és légyszi legyél őszinte velem, biztosan nincs barátnőd? 🙂"


Tudom, úgyse fogja bevallani, de szerintetek ez a srác hülyének néz engem? És ennyire? Hát hova lehet 5 napra eltűnni? Nekem is van munkám, de én mégis megtudom oldani, hogy írjak pár sort annak, aki számít...



2021. febr. 22. 19:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%

Mentalisan agyilag nincs ott hogy a facen pötyögjön van elete.

Ennyi csak.

Szerintem.

Engem.mondjuk zavarna ha igy szàmonkeregetnének. De ez en vagyok.

2021. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Ő csak hűlyít téged. Enged el ha jót akarsz magadnak és keress egy normálisabbat. Szerintem még van is valakije undorító egy viselkedés. 20/F
2021. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én meg úgy vagyok vele, ha valaki érdekel, akármennyire produktív az életem, nem szívódok fel napokra, mert mondjuk a másik számít rám, várja a kedves érdeklődésem. Márha tényleg akarok tőle valamit....Szerintem ez csak kifogás.
2021. febr. 22. 19:30
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Így van egyet értek veled, pont ezért rakd ki a szűrét mert jobbat érdemelsz nála, 2-es voltam
2021. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, ha igazán érdekelnéd, nem szívódna fel így, és valami úton-módon mindig szakítana rád időt. Ráadásul elég gyenge kifogás az ilyen, hogy bocs, összefolynak a napok xD

Én a helyedben nem pazarolnám rá az időm, és követve az ő stílusát, egy árva szó nélkül felszívódnék, esetleg még tiltanám is.

2021. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
9%
Szetrintem csak a face ne erdekli.
2021. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De akkor én sem érdeklem, ha a face nem, mert jelenleg én csak ott vagyok elérhető...
2021. febr. 22. 19:49
 8/19 anonim ***** válasza:
12%

De ha szemelyes lenne akk lehet erdekelned

A face meg online partik azok amik nem hatják meg. Sztem

2021. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
átbasz, kirúgni
2021. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
De hiába mondjátok, hogy biztos nem szeret a facen chatelni, akkor miért nem azt mondja, és miért nem hívja el találkozóra? És ehelyett miért mondja azt, hogy "összefolynak a napok, egy pillanatnak tűnnek"?
2021. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!