Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 órás randi de megcsókolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 órás randi de megcsókolni nem engedte magát? Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Ma randiztam egy lánnyal. 24 éves. Ő mondta, hogy maradjunk még, sétáljunk valamerre. Fagyiztunk, beszélgettünk.

Randi végén meg akartam csókolni de nem engedte. Nem szólt semmit csak elfordította az arcát. Ettől még lehet esélyem?

25F


2019. jún. 22. 20:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Nem valószínű, nem volt meg a kémia.
2019. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsőre egy picit túl sok lenne már egy ilyen intimebb dolog, mint a csók.


Igaz ez az én véleményem, lehet másnak van igaza, de én ezt gondolnám.

2019. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Előtte komfortáltad? Én akkor nem tudok ilyet elképzelni, ha a pali előtte nem közeledett sehogy, utána pedig a semmiből hirtelen akar vlmit.
2019. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2%
A tapasztalatom, hogy ha az első randin nincs kémia, később sem lesz. Ez bukta, sajnálom. Majd lesz más.
2019. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
ilyen hihetetlen, hogy valakinek vannak elvei és abba mondjuk nem fér bele a csók az első randin ? :D
2019. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én azért bizakodok, mert 3 órát csak nem tölt olyan emberrel aki nem jön be neki. Sokba mondjuk nem került a randi, mert csak fagyit ettünk. Szerintem ha valaki nagyon nem jön be akkor lelép az ember valami indokkal.
2019. jún. 22. 20:29
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő mondta, hogy maradjatok még és eltöltöttetek együtt 3 órát az azért bíztató. Ha nem érezte volna jól magát, akkor nem hiszem, hogy ilyen sokáig maradt volna. Szerintem a csókkal még várni akart. Beszéljetek még ma. Tudasd vele, hogy jól érezted magad.
2019. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ez a helyzet kérdező! Ha nem bírta volna a képed, akkor illemből maradt volna fél-egy órát, és ennyi lett volna. Írj já, hogy jól érezted magad, és szeretnéd jobban megismerni.
2019. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én is ilyen „első randin csók” típus vagyok, de azért ezt nem lehet elvárni senkitől sem. Majd kövi randin kiderül 🙂
2019. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelent semmit! :)


Nekem a harmadik randi végén lett csók és abból kapcsolat. De volt olyan is, hogy első randi végén csókcsata és utána nem lett belőle kapcsolat. :)

Semmi sem törvényszerű :)


40F

2019. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!