Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöni a volt munkatàrsnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöni a volt munkatàrsnőm fiával? Mennyire lehet problémás?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtem meg a férfival, akkor derült ki hogy az anyukája közös ismerős. Én évekig vele dolgoztam, egy pár fős munkahelyen, szóval napi szintű kapcsolat volt. Jó volt a csapat, a korkülönbségek ellenére is, mindenki tudott mindent a másikról, magánéleti dolgokat is megbeszéltünk. Na és ugye, pont ez a bökkenő most. Fura lenne hogy az anyósjelöltem minden hibàmat ismeri, kínos sztorikat tud rólam, sőt én is fordítva, és az eddigi barátnői viszonyból hirtelen szigorú fiàt féltő anyukàvà vàltozna. Vagy szerintetek nem lenne ezzel gond?
2021. márc. 15. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Olyan dolgokat tud rólad, hogy azt mondhatná a gyerekének, “Fiam, vigyázz ezzel a nővel!” ?
2021. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az első mondja. Ha azt mondtad el neki, hogy sorra csaltad az exeidet, akkor lehet, hogy offolni kéne. De ha olyan dolgokat, amik miatt normális ember nem akadna ki, akkor semmi gond. Miért ne lehetne baráti viszony az anyósjelölttel? Mi nagyon jól megvagyunk az enyémmel, néha inkább érzem magam a fogadott lányának, mintsem a menyjelöltjének.
2021. márc. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kérdést teszel fel magadnak, kedves Kérdező, akkor számodra a partnerkapcsolat nem időszerű még.
2021. márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!