Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen taktikával tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen taktikával tudnék összejönni egyik munkatárs csajjal?

Figyelt kérdés

Elég csendes vagyok, de azért tudok beszélgetni, nem is igazán erről szólna a kérdésem. Olyasmire gondolok, hogy mennyire kéne semleges dolgokról beszélni, ő rá terelni a témát, mennyire magamról vagy általános dolgokról? Külsőre egyelőre bejövök neki.

Mostanában szoktam gyakorolni a többi csajon, ők kedvelnek, de nagyon el vagyok most veszve, mert sok variáció van, de csak egy lehetőségem :D


2019. máj. 24. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Semmi taktika. Ha félsz/nem akarod rögtön randira hívni, beszélgess vele sokat, különböző témákról. Ha úgy látod szívesen beszélget egyszer egy kávéra elhívhatod hogy ott is tudnátok dumálni. Ha elmegy az már jó. Csak azért ne viselkedj vele túl haverosan ,hogy ne friendzoneoljon.
2019. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Keresd a társaságát és beszélgessetek.

Aztán hívd el valahova munkán kívülre.

Nebkapkodd ek, de ne is húzd sokáig.

2019. máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem félek és természetesen tervezem elhívni, amibe szerintem bele fog egyezni. Ezen kívüli tanácsokra vagyok kíváncsi. Kéne dicsérnem? Nem vagyok jó a kérdezésben.

Nem fogom húzni az időt, 2-4 nap alatt lezavarom az elejét, mert ha elutasít, sem fog annyira fájni.

2019. máj. 24. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld úgy intézni hogy kettesben legyetek. Ha eddig nem beszéltetek nagyon, akkor semleges témáról próbálj vele beszélgetni.Utana inkább róla, mint rólad. Ha kíváncsi rád, fog ő is kérdezni veled kapcsolatban. Hajrá! : )
2019. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Először semleges dolgokról beszéljétek. Akár a feladataival, munkakörével kapcsolatosan is kérdezhetsz eleinte, után a személyes dolgokról. Úgyis visszakérdez ha érdekled. Ha a saját munkámra gondolok, nekem nem mindig van időm trécselni, főleg úgy hogy néha nagyon máshol jár az eszem. Lehet többször rövidebb beszélgetés kezdésnek elég.

Miért csak egy lehetőséged van?

2019. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőhöz hozzátéve, ha magamból indulok ki, érdemes kitudakolni a lánytól hogy van e valakije, mert én mondjuk a kezdődő kapcsolataimat nem nagyon publikálom a kolléganőknek, viszont addig nyílván nem randizok mással.
2019. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem beszéltetek, akkor honnan tudod hogy tetszel neki? Csak kivancsiskodom. : )
2019. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Beszelgess vele olyasmirol, amirol egy kapcsolatban is beszelgetnel vele. Gondolom nem a kaktuszod melle akarod tenni az ablakba, szoval a beszelgetesi hajlandosag nem csak az ismerkedos idoszakban hasznos. Meselj a kedvenc filmedrol, kerdezd ot a kedvenc filmjerol, meselj a munkarol, hogy milyen meleg/hideg van, hogy arad a Tisza, barmi. :) Erezd jol magad vele a taktikat meg felejtsd el. A taktika ugy szokott kinezni, hogy probalod kovetni a kidolgozott tervedet anelkul, hogy a valosagbol erkezo valaszokkal torodnel. Ra figyelj, ne a trukkokre. ;)
2019. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezek a válaszok hasznosnak tűnnek, köszönöm
2019. máj. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!