Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha az első randiko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az első randikon mindig tök zavarban vagyok és elszúrom az egészet, így általában senki nem szeretne velem találkozni másodjára?

Figyelt kérdés
2021. márc. 15. 11:03
 1/3 Hellmano ***** válasza:
60%
Ne menj el az első randira, hanem csak a másodikra!
2021. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Első randin az a protokoll, hogy a másikat kell beszéltetni. Udvariassági kérdéseket tenni fel (semmi politika, vallás, pláne semmi szexuális tartalmú célozgatás, semmi hülye, félreérthető poén), és hagyni, hogy a másik válaszoljon.

Lehetőleg kedvesen mosolyogni, és minél kevesebbet beszélni... vagy ha mégis, akkor a másikat dicsérni, semmiképpen sem ellenkezni.

Mozdulataiddal nyitottságot mutatni (nem összefont kar, nem összetett kéz).

Ebből a másik fél azt a következtetést fogja levonni, hogy milyen kedves és érdeklődő vagy, a testtartásból és mosolyból pedig, hogy barátságos vagy.

Az ember ösztönlény, többnyire elsőre eldől, alkalmas partnert lát-e a másikban. Az első randi arról szól, hogy mennyire tudod eladni magad, vagyis ha neked szimpatikus a másik, akkor a lehető legjobb színben kell feltűnni. Ha egyértelműbb lesz a vonzalom, és túlestetek ezen az ismerkedési fázison, akkor lehetsz kicsit őszintébb.

2021. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyakorlással kevésbé fogsz izgulni a randikon. Első pár nekem is rosszul sikerült, idővel egyre jobb lettem. Mi az amit úgy gondolod elszúrsz? Nem lehet, hogy rossz emberekkel randizol, akiket alig ismersz és félsz tőlük?
2021. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!