Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt olyan, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy nagyon tetszett valaki, de végül lemondtál róla férfiként, mert nem tudtad neki megadni jelen életkörülményeid miatt, amire vágyott és emiatt mindketten szenvedtetek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudott velem annyit foglalkozni, amennyit kellett volna és emiatt sokszor panaszkodtam és szomorkodtam. Tisztában volt a saját életvitelével. És gondolom Neki sem esett jól, hogy sokszor szemrehányást tettem vagy nem mondtam semmit, de magam alatt voltam. De azt elismerte, hogy nincs annyi ideje most, amennyit erre a kapcsolatra kellene fordítania és azt mondta, hogy ez nem az én hibám. Igazából nem szakítottunk, de most csend van kettőnk között. Szerintetek mi fog történni? Helyre lehet hozni?

2021. márc. 15. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha te tetted a szemrehányásokat, és te panaszkodtál, neki pedig ez élethelyzetéből adódó, nem szándékos nemtörődés ha jól értem, akkor ez esetben te voltál türelmetlen, nem megértő, így te tudod ezt helyrehozni.


Türelem, megértés, elfogadás.

2021. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha valaki igazán együtt akar lenni a másikkal, akkor megteremti a feltételeket, legalábbis törekszik rá. Nem a te hibád, ha elhanyagolva érzed magad, de szerencsére ezt a férfi is elismeri. A soraidból azt olvasom ki, hogy neki kevésbé fontos a kapcsolatotok. Amíg garantált, hogy visszavárod őt, addig biztosan nem fog változtatni. Ha viszont már eldőlt, hogy az életében nincs elég hely egy komony párkapcsolatnak, akkor lépj tovább, ne maradj benne egy olyan helyzetben, ahol szenvedsz. Egyikőtöknek döntenie kell.
2021. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!