Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Talákozás után nem keresett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talákozás után nem keresett meg, de kedveli a képeim, jelente bármit is vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Ő külföldi, nekem szokott külföldön dolgom lenni.

Közel dolgozunk egymáshoz, és mivel a vendéglátó helységek zárva voltak azt mondta, ha a környékén vagyok jelezze neki, mennyek be hozzá egy kávéra.

Interneten ismerkedtünk meg (bár nem -beszéltünk sokat)

Amikor eljött az idő és a környékén jártam jeleztem, hogy jó akkor bemegyek hozzád, de akkor ő gyászolt mert elvesztette egy közeli hozzátartozóját.

Kb negyed órát beszélgettünk, nekem tetszett ő, de kaptam egy fontos hívást el kellet mennyek .

Ezt követően egy óra múlva írtam neki, hogy őrültem hogy láthattam és helyes. Az én részemről ez egy lépes volt, és eldöntöttem nem fogok tovább nyomulni.

Vártam két hetet nem írt egy árva szót sem.

3 hónapon keresztül kedveli a képeim, jó tojok rá nem számít, mert csak jatszmazik úgy gondolom ....


A napokban pedig egyre többet gondolok erre srácra, hogy lehet írnom kéne neki vagy nem tudom, ne alázzam magam -porrá. Nem tudok mit tegyek.

Instagramon vagyunk csak ismerősünk, arra gondoltam , ha igyis úgyis kedveli a képem , akkor beteszem a közeli ismerősök listára, hogy lássa a történeteket, mert az kijelzi neki is, hogy közeli ismerős, és ha ezek után sem ír, akkor pedig elfelejtem.


Én az én részemről, bementem hozzá egy kávéra. Ezek után megerősítettem, hogy tetszik nekem, ő is nekem, hogy szép lány vagyok mégis olyan mintha az egész félbe lenne hagyva.

Én nem vagyok az fajta, hogy erőltetem a dolgokat, én nyomulni sem akartam.. akarok.


De akkor is tetszik, és szimpatikus mindezek ellenére.


2021. márc. 17. 01:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár a gőzért, ő nem tesz feléd egy lépést sem. A képek lájkolgatása meg semmit se jelent. Az én képeimet a falusi disznótartó Gizi néni is szokta lájkolni.
2021. márc. 17. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tök érdekes mennyit tudtok ti nők kattogni a semmin, az még érdekesebb h ahelyett h utánajárnátok mivan, nem, inkább találgattok, nem alszotok éjjelente mert agyalni keeeellllll mit gondolhat, mire utalhat, miért nem foglalkozik veletek, mi lehet a gond..huh elképesztő tényleg.


kérdezem, miért nem írsz rá és kérdezed meg h akk most mivan, mit akar? vagy fognád és tennél egy pontot a végére h te semmit nem akarsz, és levan tudva. mondjuk utána is mennifog a kattogás szoval teljesen mind1, de legalább lesz egy pont a sztori végén.

2021. márc. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
#1 a képek làjkolgatàsa igen is, jelent valamit: merevedést 😅😂
2021. márc. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb az lett volna, ha rairsz, megbeszélitek mit akartok, de helyette inkább 3 hónapig játszmáztál. Jegyezd meg, ha valamit el akarsz érni az életben, azért tenni kell, ha nem teszel semmit, csak vársz, hogy mindent más csináljon, hoppon maradsz. Gyászolt, te pedig egy hirtelen telefonhívás után elrohantál a randiról, majd megírtad hogy helyes és sose kerested többet, miközben ő kedvelte is a képeid. Akár úgy is gondolhatta nem akarsz semmit.
2021. márc. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
November óta ezen kattogsz?! Már akkor is írtál ki vele kapcsolatban kérdést. Jól emlékszem mert írtad, hogy a srác anyja épp akkor halt meg. Akkor is leírtuk, hogy nem érdekled őt annyira, szóval engedd el.
2021. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem írt rád azóta, akkor nyilván nem érdekled. Engedd el!
2021. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Más a véleményem. Szerintem azzal zavartad össze, hogy negyed órán belül leléptél egy telefonnal. Szerintem ő ezt úgy vette, hogy nem érdekel téged, és direkt egy kamu telefont rendeltél. Kéne adnod jelet, mert ő látod próbalkozik, csak fél megint írni.
2021. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Fel írni.. hagyjuk már. Ha egy pasit érdekelsz, az lépni fog. Ennyire egyszerű. Nem jelezget, meg lajkolgat, hanem megkeres. Ami pedig három hónapja nem történt meg. Engedd el.
2021. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!