Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy Macedoniai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bernadettematyas kérdése:

Megismerkedtem egy Macedoniai Alban ferfival, es felek az elso talakozasunktol mivel interneten ismerkedtunk idaig?

Figyelt kérdés
sziasztok . megismerkedtem egy Macedoniai Alban ferfival (iszlam vallasu )interneten , beszeltunk mar telefonon is , tud magyarul elt Magyarorszagon , nemsokara keszulok talakozni is vele , egyedul elek es fel keres , de az igazsag az hogy felek , tul kedves es torodo, a beszelgeteseinkbol le szurtem hogy nagyon vallasos , egyeduli fiu gyermek apukaja alban anyukaja torok, ha minden jol sikerul a talakozasunkkor el szeretne vinni macedoniaba Tetova varosba el , nem tudom kitol kerjek tanacsot , merjek vele talakozni , milyenek ok , milyen a vallasos Alban ferfi ? koszonom a tanacsaitokat

2016. máj. 6. 14:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%

Ő írt rád közösségi oldalon?

Figyi ő egy igazán potenciális terrorista. Az Iszlám Állam emberei már Macedoniában vannak, és szeretnének ide bejutni, az EU kapujába, és a társadalomba beépülve merényleteket elkövetni.

De ha nem is lenne az, de szerintem tuti van köze valamilyen terrorszervezethez, akkor is írtó kockázatos lenne. Ne találkozz vele, használd az eszed

2016. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
Ne tedd .. ezek veszélyesek.
2016. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Megerőszakol majd egy sötét zugban. Így akarod végezni?
2016. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
70%

Azt ugye tudod, hogy az iszlám vallású férfiak a nőt a tulajdonuknak tekintik, abba sincs belszólásod, hogy mikor szexeltek, vagy mikor akarsz gyereket. A gyerek is az ő tulajdona, neked közöd nincs hozzá akkor se, ha mondjuk halálra kövezi a lányotok, mert 22 évesen elveszti a szüzességét.


Nagyon egyszerűen teszteld: írd meg neki, hogy nálad nincs szex az esküvő előtt, mert hívő keresztény vagy. :)

2016. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
45%
Nem hiszem el, hogy ez nem egy kamukérdés. Ilyen naiv nem lehet senki. Na meg a helyesírás... kb. egy 13 évesre vall.
2016. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Ne sértegesd, kérlek. Ez nem kamu kérdés, de sajnos a férfi, aki ráírt, pont ilyen embert keres,aki naiv, és tájékozatlan:-( Kedves kérdező, nem akarlak megsérteni...
2016. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
65%

normalis ember nem

kezd kecskepasztorokkal

2016. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Az albán pékség tulaja albán, és ő azt mondta:

"Azok az albánok, akik Európába jönnek, vagy pékek, vagy zenészek vagy maffiózók. Én enm tudok sütni és botfülem van."

Jópofa csávó, meg vicces, tényleg csomót szoktunk rajta nevetni, meg olyan igazi életképes ember, akinek a természetétől adódóan állandóan jó kedve van.

De ő nem iszlám vallású.


Ugye nem kell bemutatnom, hogy az iszlám radikalizálódása milyen problémákat vet fel. Vagy ha nem tudod, akkor írj privit és megírom, vagy komolyabban olvass utána a témának.


Sokan, pláne most, azért akarnak beházasodni, hgy legyen vízumjuk, államplgárságuk, utána azonnal elválnak, vagy megalázzák az asszonyt, hogy ő minél hamarabb el akarjon válni.

Nem azt mondom, hogy mindenki ilyen, de vannak ilyenek. Nagyon veszélyes most ez a helyzet.


Én azt mondom, hogy találkozz vele, de ne a lakásodnál, ne engedd hogy hazakisérjen, ne tudja hogy hol laksz. Találkozz vele publikus helyen, ahol biztosan sokan vannak. Ha nem jön be, akkor nem kell tovább cseverészni meg megjátszanod magad, viszont ha bejön, akkor még az az utáni 5 randit végig publikus helyen szervezzétek és ne tudja hol laksz!!!!!!!


Mindig mondd el valakinek, hogy hova mész és mi lesz a program. A legjobb barátodnak add meg a csávó telszámát, e-mailjét, mindent amit tudsz róla, mert ha baj van akkor tudja értesíteni a rendőrséget.


Ez manapság tényleg veszélyes. Persze az is leeht hogy totál normális és kár a gőzért, de nem lehetsz elég óvatos. Egy okos lány magyar fiúval is ugyan ezt csinálja, főleg a kapcsolat legelején.

2016. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Kenzo Tenma ***** válasza:
60%
Tudod hogy bánnak ott a nőkkel? Mint az állatokkal. Te ráadásul még kafír is vagy az ő szemükben, ez amolyan bónusz, mert az iszlamista férfiak szabadon erőszakolhatják a kafírok lányait, asszonyait a korán szerint, szóval hajrá.
2016. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, ne legyél naív és ne mondd már, hogy egy európai fehér embert, talán magyart, nem találsz magadnak. Ne foglalkozz az arab-iszlám emberekkel, mindig gyanúsan viselkednek, még az indiaiak is.
2016. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!