Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belefér vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér vagy nem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy csendes pasival, aki rendesnek tũnt, végre egy olyan ember, aki mellett meglelem a nyugalmat, plusz, hogy nagyon ragaszkodott is hozzám, úgy tünt, hogy ez egy jó alap egy kapcsolathoz.

Mégis kételyeim vannak vele szemben, mert azt vettem észre, hogy eléggé megbámul más nöket is, amikor mellette vagyok.

Persze, ha rászólok, tagadja, váltig, hogy nem igaz, stb. Mondtam neki, hogy nézheti a nöket, ha nem vagyok mellette, de ne alázzon meg.

Persze nem jól látom, stb

De úgy vettem észre, hogy ez nála annyira ösztönösen müködik, hogy nem is veszi észre és emiatt kontrollálni sem tudja. Tehát minden megy tovább.

Én dekorativ nö vagyok, odafigyelek magamra, csinos vagyok. Ö pedig bámul mindenkit, idösebbeket is, bárkit, aki nö.

Szerintem egy friss kapcsolatba ilyensmi nem fér bele. Nem voltam soha féltékeny, de azt se szeretem, ha megaláznak.

Végül kibökte, hogy vakságot nem fogadott.

Ti mit szóltok?



2021. márc. 17. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem lesz egy hosszu kapcsolat !! "vaksag ide vagy oda "

Ilyen is marad nem fog valtozni .. vagy elviseled, vagy nem ?

2021. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk van 2 féle bámulás:


-szimpla vizuális inger, szép a haja, alakja, bármi tökmind1, majd elfelejtük abban a másodpercben.


-konkrétan ott helyben rommá ölelgetnénk, de nem lehet ugye, egy kicsit még rágódunk rajta, aztán elfelejtük.


De egyik sem szól rólad vagy ellened, ha ottvagy, ha nem, ez lezajlik.

2021. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért szerintem egy friss kapcsolatba már mást ölelgetne, bárkit, akkor mi értelme az egésznek?
2021. márc. 17. 13:04
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem fogod érteni mert nő vagy. Hiába magyarázzuk, másképp működünk.
2021. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el, ez nem fog változni.
2021. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
De jó lenne, ha egy férfi egyes számban beszélne a görénységéről.
2021. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy van, hogy az ember megnézi a szépet, és ez természetes. Viszont, ha párom van, akkor megtisztelem őt azzal, hogy nem veszem észre a társaságában a nőket egyáltalán, inkább rá figyelek. F50.
2021. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

A kicsikém biztosan bele fog férni.

Keresgélj a vakok intézetében.

2021. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!