Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rontottatok már el randit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rontottatok már el randit úgy, hogy közben tetszett a másik?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy történt? Mi lett belőle végül?
2021. márc. 17. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Egy külföldi sráccal találkoztam. Azt mondta, hogyő inkább most csak szexelne, nekem pedig nagyon bejött, tudtam, hogy úgysem marad itt hosszútávon, szóval miért ne. Úgy volt, hogy találkozunk iszogatunk, megismerkedünk, aztán meglátjuk. Eléggé kisebbségi komplexusom volt (úgy nézett ki, aki bárkit megkaphatna) és eléggé kínosan próbáltam poénkodni, utólag megjegyezte, hogy ez nagyon nagyon nem tetszett neki, ezért nem lett belőle semmi. Nem bánom hogyígy történt, ezzel is fejlődött a személyiségem.


Ja és, nem gondoltam volna, hogy ezt ide ki kell írnom, de NEM KÉREK ISMERKEDŐS PRIVÁT ÜZENETEKET! Köszönöm

2021. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Férfiként ez elég gyakori. Aztán a nő vagy eltűnik szó nélkül, vagy jó esetben leírja utána üzenetben, hogy "nem volt meg a kémia" vagy kitalál valamilyen kamu indokot. Hogy mit rontok el pontosan, az sosem derül ki, csak találgatni lehet.


De ez nem olyan picsogás, hogy szűz vagyok, vagy még sosem volt barátnőm. Szoktam szexelni nőkkel és voltam már több éves kapcsolatokban is. Csak férfiként egyszerűen nehezebb, mert a nők válogatósabbak. Nem úgy beszélsz, nem úgy viselkedsz tökéletesen ahogy elképzelik, stb-stb már annyi volt. Hiába vagyok anyagilag némileg átlag feletti, személyiségben normális, külsőben is kicsit átlag feletti a visszajelzések alapján, akkor is sok negatív eset is előfordul. Mondjuk 10 randipartnerből végül 1-2-vel van legalább szex, de a többi esetben szinte mindig az történik, amit leírtam. 10-ből 1-2 olyan eset van, amikor a nő csinál valami nagyon hülyeséget, ami miatt nem akarok tőle semmit vagy esetleg máshogy néz ki, mint a képeken kinézett. De ez a ritka. A legtöbbször a nők utasítanak el engem.

2021. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Sokáig chateltünk mindig tologattuk a randit. Aztán egyik pénteken a legjobb barátnőmnél voltam, boroztunk. Felajánlotta, hogy értem jön, hazavisz. Ismertük egymást látásból, tudtam, hogy nem valami pszicho, így belementem.

Pont mire odaért, beütött a három pohár bor éhgyomorra. Nem az, hogy fetrengtem vagy ilyesmi, csak brutál hülyeségeket beszéltem, felvágós voltam, teljesen máshogy viselkedtem mint amúgy, de nem jó értelembem. Átmentem kissé alpári nagyhangú primitívbe.

Nem volt semmi, tényleg csak haza vitt. Másnap reggel fogtam a fejem milyen ostobán viselkedtem. Soha többet nem keresett.

2021. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Aha, konkrétan amikor megláttuk a csajjal egymást messziről, beletettem a telefonom a rossz zsebembe,ami ki volt épp szakadva és lecsúszott a nadrágom aljára. Nem értette, miért nem indulok felé, én meg mint egy balfasz álltam és próbáltam úgy tenni,mintha a cipőmet kötném be és valahogy kicsempészni a telót, de valószínűleg kívülről inkább egy fogyatékos bohóc benyomását kelthettem,akinek elgurult a labdája, és mindez az első 15mp-ben (ami ugye perdöntő). Hát innen már nem lehetett visszahozni, érződött rajta végig az elutasítás így nem is vittem el semmilyen beülős helyre,sétáltunk egy kicsit aztán amikor egy villamosmegállót megláttunk arra neki egész véletlenül fel kellett szállnia.
2021. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!