Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy másik társkeresőn már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy másik társkeresőn már jobbra húztátok egymást és beszélgettetek, jobbra húzzátok megint?

Figyelt kérdés

Volt valaki, akivel egy másik társkeresőn már jobbra húztuk egymást, beszélgettünk is egy jót. Addig viszont nem jutottunk el, hogy találkozzunk vagy, hogy elkérjük egymás elérhetőségét. Egyikőnk sem koptatta le a másikat, szerintem egyszerűen csak elfoglaltak lettünk mindketten vagy nem tudom. :D


Tinderen most feldobta a profilját. Én nem húztam se jobbra se balra, mert nem akartam túl nyomulósnak tűnni, hogy máshol is jobbra húzogatom amikor a másik platformon úgymond abbamaradt a beszélgetés. Ahányszor feldobta eddig a profilját, mindig kiléptem az alkalmazásból és visszaléptem, szóval se jobbra se balra nem húztam még:D


Ti mit csinálnátok? (Azt nem tudom megnézni, hogy ő jobbra húzott-e itt is.)



2021. márc. 10. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tinder, attól, hogy te jobbra húztad ő még nem feltétlenül fog és fordítva, ha jobbra húzod kiderülhet, hogy ő már jobbra húzott, akkor meg mi a probléma?


Szimplán húzd abba az irányba amelyikbe akarod és ő is dönt valahogy.

2021. márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van, kivéve, ha neki elő van fizetve akkor látja, ha jobbra húzom😂
2021. márc. 10. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapból nem beszélgettek akkor miért érdekel hogy látja-e vagy sem merre húztad? Ha bejössz neki jobbra fog húzni mindkét esetben ha meg nem jössz be neki akkor nem. Arra is van esély, hogy nem is emlékszik rád.
2021. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!