Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderes férfiak, miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderes férfiak, miért csak a másik lakása a megfelelő randihelyszín első alkalommal?

Figyelt kérdés
Budapesten élek, nem egyéjszakás kalandok keresésére vagy egónövelésre használom az appot, 100 emberből kb. 5-öt húzok jobbra, akik valóban megfognak első pillantásra. Ha gördülékenyen megy a beszélgetés, akkor abszolút nyitott vagyok arra, hogy élőben is találkozzunk. A korlátozások miatt szinte minden zárva van, első alkalommal pedig nem szívesen mennék fel egy olyan ember lakására, akivel még sosem randiztam, és hozzám sem szeretném, hogy jöjjön. Sétálásra, esetleg autózásra (van saját autóm!) viszont szívesen mennék, a pasik viszont nem vevők rá egyáltalán. Komoly kapcsolat céljából ismerkedem 30 körüliekkel, csak olyanokkal, akik nem egyéjszakás kalandot keresnek, így végképp nem értem mi ezzel a baj.

2021. márc. 18. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Hát engem elvihetsz egy körre, nem leszek hálátlan, jattot is adok
2021. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pontosítanék egy picit: az autózás azért merült fel bennem opcióként, mert ott nem kell maszkot hordani.
2021. márc. 18. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eddig nem megfelelő pasikat fogtál ki. Teljesen alap ebben a helyzetben amiket leírtál. 36\f
2021. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Covid nélkül is randiztam már úgy lánnyal, hogy elhivtam magamhoz.

Én sokszor, ha olyan helyen vagyunk, ahol sokan vannak, nem érzem jól magam, "para" érzésem van, néha rámjön a pánik, hogy menekülni akarok onnan.

Volt, aki nem akart elsőre "lakásra menni", de aztán kicsit sétáltunk, és mégis eljött, mert érezte, hogy nem "amiatt" hívom. Itthon kényelmes volt, társasostunk, kártyáztunk, beszélgettünk, olcsóbb volt az innivaló, és nem volt semmi "nyomulás". Elképzelhető, hogy a pasik nagy része azonnal dugni akarna, ha elmész hozzájuk, de csak hogy erősítsem a kivételt, nem mindenki olyan.

2021. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Tehát minden 20-adik embert húzod jobbra?

Nincs több kérdésem.

Egy átlagos pasinak tényleg nincs így esélye tinderen.

2021. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Az szerinted mennyivel lenne tisztességesebb, ha válogatás nélkül mindenkit jobbra húznék, majd csak minden 20. embernek írnék vissza, a többieket ghostingolnám?

2021. márc. 18. 19:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Autózás egy vadidegennel?
2021. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Abban is van némi kockázat, nem tagadom, de mégis kevesebb, mintha a lakására mennék fel.
2021. márc. 18. 19:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor jó, mert én is Budapesten élek, de már eltávolodtak a világtól és lemondtam az evilágról. Így különöféle szerekhez fordulandok vala.


Mit jelent franciául, hogy sejour? Most írták ki.

2021. márc. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!