Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt olyan, hogy valakinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy valakinek a hiánya ébresztett rá, hogy mennyire fontos Neked?

Figyelt kérdés

Pl. ha akármilyen okból elengedtél valakit, de utólag rájöttél, hogy megbántad. Nálatok mi lett a vége?


Elküldtem egy lányt, mert azt éreztem, hogy most nem tudom megadni Neki, amire és ahogyan vágyik. Minden kapcsolatot megszüntettem vele emiatt, mert úgy gondoltam, hogy nem akarom a szívét fájdítani és mindig, akaratomon kívül, bántani. De nagyon hiányzik. És annyira írnék Neki, hogy szánom - bánom. Mit tegyek? Szerintetek megbocsátan? Veletek volt már ilyen?

Köszönöm a tanácsokat.



2021. márc. 19. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát írjál neki függetlenül attól, mit reagál.
2021. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Velem volt már ilyen, én vagyok a lány szerepében. Az nem derül ki viszont a történetből, hogy együtt voltatok vagy még az ismerkedés szakaszában lett ignorálva a dolog. Mi másfél évig voltunk együtt a párommal, azt kérte engedjem el, ha hiányzom neki majd keresni fog. Azóta is várom... Nem feltétlen a kibékülés miatt, hiszen ebben már nem reménykedem így hónapokkal később, de szerettem volna még beszélni vele néhányszor, letisztázni mindent és megérteni, mert így magamban nem tudom elengedni még. Igazából jóban is maradnék vele baráti alapon, hiszen van egy közös baráti társaságunk is, de így nyilván nem megyünk egyszerre közéjük...
2021. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki! Lehet a lány is erre vár! De ha így is van, nem lesz egyszerű visszaszerezned a bizalmát...
2021. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább írj és koptasson le, sem mint egész életedben azon agyalj mi lett volna ha...

Ha van létjogosultsága a kapcsolatotoknak és ad esélyt rendbe hoznod a dolgokat meg végképp megéri.

2021. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Hiányzik is.
2021. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki. Veszteni nem veszthetsz, csak nyerhetsz.
2021. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem xD

Amúgy meg ocsmàny dolog szórakozni valakivel. Ha megint készenlétbe lesz számodra akkor újra kirakod a szűrét mert uncsi lesz a biztonság.

Na pont ezért nem kezdtem soha ilyen emberekkel, mert egy se veled se nélküled lélekölő trutymó lenne az a kapcsolat.

Ha valaki kell akkor tegyed már oda magad, ha meg elhajtottad,akkor most csak egy utánfutó unaloműző hiányzik igazából!

2021. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel volt részem ebben, meg tudom erősíteni amit a 7-es írt. Többször is fogadtam a közeledését, mindig addig tartott a nagy hiányérzet, amíg vevő nem lettem rá újra. Hát, nálam 1-szer, 2-szer nyitva találta az ajtót, de van az a pont, amikor a döntés már nem a te kezedben van és az ajtón többé nem lehet benyitni, mert zárva van.
2021. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát meg ér nincs veszteni valód,minthogy egy életen át azon agyalj hogy mi lett volna ha..én voltam/vagyok hasonló helyzetben hogy mi lett volna ha..jelen esetben én vagyok a nő csak igazából én már őt örökre elveszitettem mert hülye voltam,ő őszintén szeretett engem de én egyéb okok miatt bizonytalan voltam és elveszitettem őt.Sokszor gondolok arra még 6-7 év után is hogy ha akkor máshogy döntök és nem vagyok bizonytalan akkor milyen lenne vele az életem mert abban teljesen biztos vagyok hogy őszintén szeretne és mindent megadna nekem és azóta már lehet családom is lehetne vele.És életem végéig igy kell élnem hogy mi lett volna.Te ne kövesd el ezt a hibát.
2021. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbáld meg, nincs mit veszteni.
2021. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!