Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hónapos “ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapos “ismerkedési fázisban vagyunk.”Eljárkálunk,randizgatunk,szexelünk ,de nem igazán mentünk bele mélyebben,hogy mit akarunk .Fontos az időzítés ,szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszer rákérdezett ,amikor mondtam ,hogy bánom ,hogy pár találkozás után szexeltunk ,ő meg kérdezte :miért bánom ,ha nem szexeltunk volna x randi után ,most mitől lenne más ? En meg mondtam ,hogy aaaa semmi ,ő meg mondta ,na válaszolj ...erre en meg ,hogy igaz ez csak szexkapcsolat (a barátnőm azt mondta egy marha vagyok ,ha ő mondta volna nekem en sírva fakadtam volna ....).De en magam annyira felek ,hogy megyek a kukaba(mert eddig sokat vártam a szex elkezdésével egy kapcsolatban ,bár nem nagyon hozott szerencsét ),most hamar belevágtam ,mert tetszett ,volt kémia stb ...Viszont a saját szememben leértékelődtem, ő azt mondta,hogy az övében nem ...

A lényeg ,hogy most a melojaban nagy gaz van ,és ott jár a feje ,csong a telo folyton ....En megértem és támogatni is szeretnem,de azért nekem is nehéz ,h kevés időt töltünk együtt mostanában m.Szerintetek hogy kellene ezt elővezetnem ? Mondtam neki ,hogy megértem ha nem akar találkozni ,mert tényleg nagy gaz a szitu körülötte ,de mondja meg ...ő meg azt mondta ,hogy dehogy nem akar talizni és hogy sokat jelent neki ,hogy nem dramazok és hogy mellette vagyok ...és megértem ...en ezt is szeretnem, viszont en is szeretnek törődést ,azonban felek ,hogy hozzam fel ,mi az ami dramazasnak minősül ?!Kicsit össze-vissza,bocsi ,indulatból írtam 😅



2021. febr. 25. 21:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Heti 2-3szor így is talizunk 😅,tehát annyira nem kevés ...csak tisztazatlan az egész,de en is felek “beszélni “.
2021. febr. 25. 21:20
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne görcsölj rajta. Felesleges. Ha szeret, szeret, ha nem, akkor se tudsz mit csinálni.
2021. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Most mi bajod is van? Mert a kérdés értelmezhetetlen.

Te normális kapcsolatot akarsz, és félsz, hogy mivel hamar lefeküdtél vele, ő nem vesz komolyan, csak dugni akar?

2021. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3igen ,nem tudom mit akar pontosan ,mert sokszor ő is meg en is kétértelműek vagyunk ...de nem csak szex,mert mindig sokat beszélünk is,csak arról nem ,amiről kellene....nem tudom ,hogy vezessem elő ,hogy ne vegye tolakodásnak ...most a meló miatt ,nem éppen a legszerencsésebb,de hónapokat sem akarok várni ....szeretnem tudni ,hányadán állunk
2021. febr. 25. 21:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyszerűen meg kell tőle kérdezni és kész. Nem tudom ezen mit kell agonizálni:D

"Józsi, ez most csak szex, vagy te el tudsz képzelni egy normális kapcsolatot is velem?"

2021. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg az ,hogy egy hónap után releváns-e a támogatásomról biztosítani,vagy megijed,hogy “ennyire akarom “?!Mert szerintem emberi dolog kifejezni,hogy számíthat rám ,en nem akarok játszmázni...
2021. febr. 25. 21:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen idosek vagytok?

Felnott embereknek melo mellett van parkapcsolata, arra nem foghatna.

2021. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy a lenyeg. Ilyen terjedelmu es melysegu lelkizesbol, vergodesbol hagyd ki, mert a legelszantabb szerelmest is elijeszted.

Elso valaszolo megirta a lenyeget.

Ha ilyen bizonytalan tipus is vagy, ne mutasd. Mas kesobb, ha nem oke valami.

2021. febr. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát de azt mondtad neki hogy csak szexkapcsolat. Miért beszélsz ökörségeket?
2021. febr. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt mondtam,mert féltem mást mondani ....ő csak hallgatott ,de szerintem elb@sztam akkor ....így már nehéz javítani ...,
2021. febr. 26. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!