Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányként elkérni a facebook/in...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként elkérni a facebook/insta elérhetőségét nem túl nyomulós?

Figyelt kérdés

Társkeresőn kb 4-5 napja beszélgetünk, de nem 0-24-ben, válaszaink között órák telnek el, van, hogy délután írok, és csak délelőtt válaszol pl. Emiatt félek, hogy nem is érdeklem igazán, és csak lekoptatna, ha elkérném valamelyik elérhetőségét.

Mindig visszakérdez, szóval nem tűnik úgy, mintha le akarna koptatni...a biojában az van, hogy nem egyéjszakásat keres. (Én sem.)

Szerintetek várjam meg inkább, hátha elkéri ő valamelyik elérhetőségemet, vagy kérjem el én az övét? Lehet, hogy egyszerűen csak ennyire lassan szeret haladni, és tolakodónak érezné még, nem tudom...



2021. márc. 20. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Akinek fontos vagy, az nem vár fél napot a válasszal.
2021. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérték már el társkeresőn a FB elérhetőségem, kapcsolat lett belőle. Miért lenne túl nyomulós? Biztos vettel már fel valakit fbra.
2021. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdd el. Én is hezitáltam, hogy nem-e gáz nő létemre elkérni (szintén 5 nap beszélgetés után)... megtettem, erre a srác eltűnt. Szerintem társkeresőn akármeddig elszórakozott volna velem, amúgy meg nem is gondolta komolyan. Akit érdekelsz, az nem fog ilyenen problémázni.
2021. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan kérd el, egyáltalán nem nyomulós. Inkább az az érdekes hogy te nem adtad meg neki a sajátodat. Nekem eddig az volt a tapasztalatom hogy hosszú ideig a lányok nem akarják megadni a sajátjukat.


#1 Cáfolom. Miként sok más ismerősöm. Simán lehet ezernyi oka az embernek ami miatt akár napok múlva érne rá válaszolni. És ezt egy mondatban jelzi viszont nem hosszabban mert nem akarja összecsapni.

Ez kicsivel közelebb áll a valósághoz: Akinek fontos vagy, az megvárja még ha hosszabb idő múlva válaszolsz is. Természetesen észszerű keretek közt, érthető okok fennállása esetén, nem szándékos várakoztatásról beszélünk.

Ezzel együtt én is annak a híve vagyok, feleslegesen ne várakoztassuk egymást és ne húzzuk a másik idejét.

2021. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!