Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális párhuzamosan több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális párhuzamosan több személlyel randizni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, egyik nap egy lánnyal randizol, aztán másnap mással, akivel már rágebb óta, folyamatosan ismerkedni stb.

2021. márc. 21. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha tudnak róla akkor nem, egyébként igen. Szerintem.
2021. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Mármint ha tudnak róla akkor igen, egyébként nem. :D
2021. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Én pl ezt nem tudnám csinálni, meg ha kiderül nemhiszem hogy jól esne a másiknak.
2021. márc. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy bizonyos pontig igen. Amíg ismerkedős a fázis addig belefér. Hiszen akkor kezded el megismerni a másikat és simán kiderülhet, hogy nagyon nem passzoltok. De mondjuk már egy második-harmadik randi vagy azután hogy érezhető, hogy a két fél hosszabb távon gondolkozik, már nem illik. Legalábbis nekem péládul rosszulesne megtudni olyanról, akivel pár randin túlvagyok és jól sikerült. De mondjuk ha egyik nap van egy első randid valakivel, két nappal később meg egy második mással, az nekem még belefér
2021. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Sosem tudtam többfelé koncentrálni.
2021. márc. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak normális - mindenki maga dönti el, számára mi az - de nem etikus.
2021. márc. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedős fázisban sokszor beszélgettem egyszerre több sráccal, akikkel randiztam is. De ahogy csók volt vagy vonzalom, csak az maradt a kosárban akihez vonzódni kezdtem.
2021. márc. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát, szerintem elég gáz, bár sokan csinálják.

magamból indulok ki, mint ahogy a 3as is írta, nagyon rosszul esne, ha a pasi, akivel ismerkedek, párhuzamosan más nőket is fűzne..de azért ehhez fontos hozzátenni, hogy én komoly kapcsolatot keresek, egyéjszakas/szexkapcsolat nem érdekel, ezekbe gondolom beleférhet

2021. márc. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose ment hogy akárcsak kettővel ismerkedek párhuzamosan, még levelezés se
2021. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Normális. Több különböző kapcsolat. Nem interferálnak egymással.
2021. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!