Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől lehetnek kommunikációs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetnek kommunikációs gondjaim?

Figyelt kérdés

Ha ismeretlenekkel kell beszéljek egyszerűen úgy érzem, hogy nincs mit mondjak és sokszor kellemetlenül érzem magam emiatt, mert ha kérdeznek röviden válaszolok és nem folytatom a beszélgetést, mert úgy érzem nincs mondanivalóm és ismeretlen helyzetekben néha elveszetten érzem magam.

25 éves vagyok és az az érdekes hogy nincs különösebb oka ennek, mert a külsőm rendben van, értelmiségi munkát végzek és relativ anyagilag sem állok rosszul.

Vajon mi lehet az oka ennek a viselkedési zavarnak?



2021. márc. 22. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Nincs gyakorlatod. Többet kell társaságba járni.
2021. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindig megvoltak a barátaim és köztük teljesen normálisan viselkedek, beszélek. De igaz soha nincs sok barátom egyszerre, nem vagyok az a tipus aki könnyen és mindenkivel barátkozik. Mondjuk most új helyre költöztem ahol tényleg semmi társaság.
2021. márc. 22. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szorongsz?
2021. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, van problémám a szorongással.
2021. márc. 22. 20:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, a szorongás okozza.
2021. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam különféle szorongásoldókat, de az nagyon kitép a valóságból és nem tudnám úgy végezni a munkámat és különben sem okoz ez nálam olyan nagy gondot, hogy gyógyszeresen kéne kezelni.

De nem tudom mi lehet a próbélma oka, mert szerető családban nőttem fel, nem volt agresszív közeg, az iskolában sem voltam kiközösítve. De ha jobban belegondolok mindig bennem volt ez a viselkedési gond, hogy ismeretlen helyeken nem kommunikálok megfelelően és nem alakítok ki könnyen kapcsolatokat. A testi kontaktus is zavaró számomra ismeretlen emberekkel.

2021. márc. 22. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Nincs benne tapasztalatod, gyakorlatod. Biztos izgulsz, az ilyen beszélgetések alatt lazulj el!
2021. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6. Ugyanezen problémával küzdök. Szintén, rendezett családi háttérrel. Azt mondta a pszichológus, hogy szenzitív idegrendszerrel lettem megáldva.
2021. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7. Könnyű ezt mondani. Sajnos, nem ilyen egyszerű.
2021. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!