Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Folytatnátok így az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnátok így az ismerkedést? Eléggé őszinte volt.

Figyelt kérdés

Bevallotta a srác már most a legelején - “őszinte akart lenni és nem átvágni” - hogy kb 1 éve szakított vele a barátnője, de még mindig szereti, nincs túl rajta. Egy társkereső appon találkoztunk, szeretne ismerkedni azt mondja, mert sokat volt egyedül.


Ez így mindig rizikós, nem? Mi van, ha majd kialakul valami köztünk esetleg, de otthagy, mert az exét szereti.

Legalább őszinte, nem? Hagynom kéne, ugye? Sok férfi nem árulja el az ilyen dolgokat, aztán csak a sz*r lesz belőle, nem? Mondjuk így is az van, de legalább tudom és le tudok lépni.

Nem akarok ilyen “nyomással” bármit is elkezdeni vele.


2021. márc. 24. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha már ilyen őszinte volt, akkor hagyhatod is. Most az mitől jobb, hogy bevallottan búfelejtő vagy? Még megalázóbb, ha ennek tudatában belemész... gondolkozzál már és ne legyél ennyire elkeseredve, mert siralmas még olvasni is, hogy ez egyáltalán megfordul a fejecskédben.
2021. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nyugodtan hagyd rà, de köszönd meg,h öszinte volt.
2021. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Amint olvastad inkább arra hajlok, hogy hagyom a francba.
2021. márc. 24. 10:22
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Szédits magadba es utána hagyd ott
2021. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

attol fugg, mit akarsz tole. ha csak szexet vagy laza osszejarogatast, akkor oke, de ha komolyabbat, en akkor hanyagolnam.

egyebknet valoszinu, o is csak szexet akarhat, ha meg nincs tul a regi csajan. legelabbis nem ertem, amugy minek ismerkedne valaki igy.

2021. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Van benne rizikó persze de...én is megmondtam a paromnak anno hogy egyelőre nem tudok sokban gondolkodni mert volt egy parom aki meghalt...nem tudom mire vagyok képes tudok e szeretni. Megértette, nem adta fel. Azóta együtt élünk és nagyon szeretem! :-)
2021. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő még normális volt, mert sok pasi az első szex után szokott jönni ezzel a szöveggel.
2021. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De jó 6-os! :) Legyetek nagyon boldogok továbbra is!


Köszönöm a válaszokat.

2021. márc. 24. 10:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne kezdj vele mert csak szenvedni fogsz. Tapasztalat..

28/F

2021. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez egy kicsit olyan, hogy a srác előre "mossa kezeit", vele szemben ne legyen elvárás semmi, ő nem felel semmiért. Nem szimpatikus egyáltalán. Tudja ő már előre, hogy nem akar elköteleződni, és ezzel a "vallomással" biztosítja az egérutat magának (aztán vagy volt előző "nagy szerelme", vagy nem volt).
2021. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!