Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Folytatnátok az ismerkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnátok az ismerkedést egy olyan pasival, aki nőgyűlölő cikkeket írt a neten?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy pasival és eddig minden jól működött. Udvarol nekem, ajándékokat kapok tőle, meglepetés vacsorával vár, figyelmes, okos, és az ágyban is összepasszolunk, szóval eddig minden mesébe illő és nagyon belezúgtam. Ő is azt mondja, hogy szerelmes. Pár nappal ezelőtt kíváncsiságból rákerestem a neten és sok cikket megosztott 2-3 éve. Olyan hozzáállással írt, hogy ha ezeket elolvasom, akkor nem is kezdek ismerkedni vele. Többek között azt állította, hogy csak a muszlim nők és a prostik igazán tiszták, a többi nő már romlott. Aztán a mai nők mind önzőek és felszínesek, nem létezik igazi szerelem. Írt arról is, hogy egy nőismerőse akkoriban szakított a párjával és ő ráírt, hogy ha mindketten szinglik, akkor megpróbálhatnák, mert a nő 30 évesen már amúgy se nagyon válogathat. A nő természetesen elutasította, de ő erről írt egy fröcsögő cikket, hogy a mai nők semmit se becsülnek és majd megnézheti ez a nő kinek kell 40 éves vénasszonyként. Szintén arról írt, hogy nincs párja, de kéne valaki. Kifejtette, hogy ő nem fog senki után futni és udvarolni, hanem inkább macska-egér játékot játszik és utána futnak majd a nők. Szerintem ennyi elég is ezekből, nagyon lesokkolódtam. Nem értem, mert szerintem jóképű, beszédes, ambíciózus férfi és engem levett a lábamról. Nem is úgy viselkedik ahogy a cikkekben leírta, szóval össze is vagyok zavarodva és csalódott is vagyok. Hozzam neki szóba?

25N


2020. febr. 14. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%

Biztos neked is van egy jó adag férfi, akiről nincs jó véleményed, csak te éppen nem írtad le.

Ha jól vagytok, biztos nem ilyeneket gondol rólad.

Az egy másik kérdés, ha jön egy vita, v. nem klappol valami, akkor melyik énje érvényesül jobban...

2020. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Mutasd meg, mire képes egy nő, és onnantól kezdve már nem igazán lesz kedve a nőgyűlölethez.
2020. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Ha gondolod írj privátban, anno ha ilyen volt az gáz mintha a palik nem lennének rosszabbak.... 😀😀 Kiabrandito tudom miről beszélsz. Az esetleg lehet h jó hatással voltál rá és mostnse nem így látja. 25N Budapest
2020. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én rákérdeznék, és alaposan elbeszélgetnék vele. Nem hiszem, hogy egy ilyen gondolkodású embert megtűrnék magam mellett, de előbb hallani akarom a saját szavaival.
2020. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Korbejarnam a temat, en nem mondanám h rakerestem. De mondjuk rakeredeznek exekre, mit gondol a ffi-noi kapcsolatokról most. Mindenkinek lehet múltja es lehet nem buszke ra.
2020. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Gyanús, hogy kicsinyes, haragtartó alakkal van dolgod.
2020. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy pszichopata vagy nárcisztikus

Love bombing időszaknál jártok


Szívesen :)

2020. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Kezdj el vele beszélni a feminizmusról és egyből kifog bújni a szög a zsákból.
2020. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan szóba hoznék ilyen témákat. Ha nőgyűlölő, úgyse mossa le magáról, ha meg kamaszos idiotizmusból rajta ragadt, akkor még talán lehet, hogy nem foglalkoznék vele. De mindenképp beszélnék róla, lehetőleg nehéz témákról, amikre mindenképp reagálnia kell érzelmi véleménnyel is.
2020. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem folytatnám és simán megmondanám neki, hogy emiatt nem.

Téged is okkal tudott elcsábítani.

2020. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!