Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy netes társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy netes társkereső oldalon kölcsönösen tetszünk egymásnak egy sráccal, de akkor miért nem lép valamit hogy megismerjen? 18/L

Figyelt kérdés

(én nem szeretnék nyomulós lenni)talán azért nem lép mert fél?

fiúk válaszát várom legfőképp,de bárkitől jól jön egy tanács


2010. aug. 19. 18:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ÖÖÖ tényleg hagyd a p.csába, az én haverom is ilyen, pont ezt csinálja, és otthon a gép előtt mutogatja a srácoknak, hogy 'nézd már, ez a nő van most rámkattanva, írkálja a leveleket meg minden.' És jót röhögnek a csajon.
2010. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem nézlek le, Isten ments.
2010. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont a 15 éves srác látja jól a dolgokat.

Én is így tapasztaltam a dolgokat, mint ő.

2010. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

talán, úgy lehet ahogy mondod, de akik fentvannak ilyen társkeresőn csaknem céltalanul vannak ott? Ha már regisztált akkor csak akar magának barátnőt nem?

de lehet hogy én tévedek,mert az is igaz hogy valki csak kíváncsiságbó van fent.

inkább hagyom, és elfelejtem

2010. aug. 19. 20:29
 15/18 A kérdező kommentje:
l - kimaradt bocs
2010. aug. 19. 20:29
 16/18 anonim ***** válasza:
Emberemre találtam, nekem is pont ez a problémám és ugyanennyi idős vagyok :D. És azon agylok, hogy most írjak-e neki levelet, vagy hagyjam, vagy most mi van.
2010. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

áhhh...........nem tudom én nem hiszem hogy fogok

nem tudom ilyenkor mi van, az a baj nem látok bele a fejébe....és nem akarok nyomulni , lehet nem venné jó néven:-(

2010. aug. 19. 20:49
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, pont ez a bajom nekem is. De szerintem azt teszem, amit ilyen helyzetekben mindig: megkérdezem az összes közelebbi ismerősöm, és majd mérlegelek. Ajánlom neked is ezt a módszert, mert sok különböző tanács közül könnyebb eldönteni, hogy mi lenne a legmegfelelőbb ;)
2010. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!