Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, ha valaki ezzel viccel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha valaki ezzel viccel?

Figyelt kérdés

Honapok ota ismerkedek egy fiuval, szex még nem volt köztünk. És mondtam neki, hogy késik már kb egy hete. Kérdezte, hogy terhes vagyok, kivel feküdtem le ? Mondtam, hogy senkivel. Erre azt kérdezi tölem: "Megb@szott a Joisten ? 🤣" Erre én nagyon bedühödtem, és nagyjából közöltem vele, hogy ilyet még senki nem mondott nekem, igy még senki nem sértett meg, és nem vagyok hajlando elviselni egy ilyen embert, tünjön az életemböl? Aztan mondta, hogy csak viccnek szanta, nem ugy ertette, ahogy en. Es bocsanatot kert.

jogos a kiakadásom?

Szerintem undorito ezzel viccelodni, foleg egy olyan lannyal, aki amugy is aggodik eppen


2021. márc. 24. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit túlreagáltad, a pasi viszont elég primitívnek tűnik a megnyilvánulása alapján. Jobb lesz nektek egymás nélkül.
2021. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Csak akkor aggodhatsz, ha valóban lefekudtel valakivel. Nem túl szépen fogalmazott, de szerintem tényleg viccnek szánta. Nem tartom jogosnak a kiakadásod.
2021. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Én is vicceltem ilyennel (magammal!) fél év szexmentesség után, hogy ha most terhes vagyok, akkor ideje újragondolni a Bibliát, de azért nah... ez is blaszfémia, de nem az az alpári, suttyó stílus.
2021. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Jó nagy tahó a csávó..
2021. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Gusztustalan, ontó stílusban beszél, szerintem hagy a francba.
2021. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
*hagyd, a francba!
2021. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon gaz, en is kiabrandultam volna belole! Hagyd ezt a primitiv hulyet!!!
2021. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem azért ez meredek lenne. Egy hosszabb kapcsolatban, ahol ismeri egymás humorát a két fél, ott oké. De ismerkedésnél, hogy vki azzal vicceljen, hogy mással dugtam... értem, hogy poén, de azért van egy szint, amit szeretem, ha megugrik a jelölt... ez meg csak nem is súrolta.
2021. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért én nem reagáltam volna ennyire komolyan. De nem, nem vettem volna viccnek, ez amolyan bunkóság "vicc" címkével.
2021. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

"Szerintem undorito ezzel viccelodni, foleg egy olyan lannyal, aki amugy is aggodik eppen"

Ha hónapok óta ismered szex nem volt, akkor miert aggódsz?? ( ha 1 hetet késik es nem szexelsz senkivel, nem akkora ok az aggódásra)

Tahó vicc volt de valahol betalált.

2021. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!