Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ha nagyon tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha nagyon tetszik nektek egy lány és elkezdtek vele járni, milyen gyakran írtok rá pl. messengeren, vagy viberen?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran hívjátok fel?


Mi a helyzet, ha utáljátok a messengert és társait, utáltok pötyögni, irogatni? Akkor is írtok neki, beszélgettek vele?


Ha ritkán írtok és akkor is csak a "kötelező köröket" futjátok le, pl. jó reggelt, haza értél? stb., soha egy extra üzenet, hogy hogy vagy, vagy matrica, vagy egy hívás csak úgy spontán, az az érdeklődés hiányát jelenti, azaz nem tetszem neki annyira, ugye? Légyszi segítsetek!


26/l



2021. márc. 25. 04:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam nem az érdeklődés hiányát mutatja.

Én pl egyszerüen nem szeretek messengeren pötyögni.

Sajnos sok lány ezt úgy veszi, hogy szarok rá, emiatt lett is vége kapcsolatnak.:S

Pedig nem erről van szó, szóban , élőben bármikor szivesen és sokat tudok beszélgetni, de valahogy a messengeren és társain való mindennapos irogatás nem az én világom...

Sokszor nálam a kötelező körök sem voltak meg, és mikor hétköznap sok melóm volt, és találkozni sem tudtunk, csak hétvégén, ezt a másik úgy élte meg, hogy én csak hétvégi csajnak tartom őt.

Ha együtt éltünk volna, más lett volna a helyzet.

2021. márc. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha keveset talizunk akk többet telefonálunk, azt az időt is minőségi témákkal töltve.
2021. márc. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha utálok írni, felhívom. Meg találkozok vele, amint tudok.
2021. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves első, az se "motívált"abban, hogy írj a lánynak, hogy őt zavarta? És hogy vége lett emiatt?
2021. ápr. 1. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:

konkrét eset.Miután jelezte, utána mondtam, hogy probálkozok, de aztán pár nap után nem ment. Aztán utána megint volt egy beszélgetésünk, akkor mondtam neki, hogy ha arra van szüksége, hogy beszélgessünk napi szinten, akkor oldjuk meg ugy, hogy minden este találkozzunk munka után, ha csak egy fél órára is. DE erre azt mondta, hogy munka után ő fáradt, és otthon akar lenni. Mondtam, hogy akkor elmenjek hozzá? Ne...

Inkább hagyjuk, igy nincs értelme. És vége lett:D

2021. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jahj,#1es voltam:D
2021. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!