Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez milyen randi volt? Valószín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen randi volt? Valószínű nem jöttem be neki? Bővebben

Figyelt kérdés

Egy semleges helyen találkoztunk, sétálni voltunk, közben megittunk 1-1 kávét, elég sokat beszélt, főleg csak ő, néha-néha kérdezett, de inkább csak én érdeklődtem. 70-30%ban beszélt ő. Aztán ő hozta fel hogy legyen vége a randinak, hazahoz kocsival. Kb. egyik pillanatról a másikra. Na a kocsiban már kb semmit sem beszélt. Hazahozott és elköszöntünk. Mondtam hogy szép hétvégét, de ő semmit nem mondott, hogy majd találkozunk, vagy beszélünk.

Én 24n, ő 26F


2021. márc. 26. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem.
2021. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%

úgy tűnik, az manapság nem szokás (hogy következő randit megbeszéljetek). Érzelmileg kissé korlátolt.

Azért várd meg, jelentkezik-e ma vagy a hétvégén, ha nem akkor szerintem ennyi.

De megjegyzem, nekem is votl ilyen első, második randim, hogy a pasi beszélt többet, zavarában is lehet, meg sok pasi imád is beszélni, kérdezel párat és tuti van téma, na aztán volt folytatás, sőt a utána levő randikon már kiegyenlítettebb volt a társalgás.

2021. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hatott a kv 😀
2021. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
3-as!! xD xD xD
2021. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Ez a szar a netes randikban. Egy rakás fos az egész.

Élőben ha megtetszik, akkor már megvan egy vonzalom, ami kiinduló pont, és alakulhat a dolog. Így pedig két totál idegen vizsgáztatja egymást, nulla vonzalommal.

2021. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
3-as: :D
2021. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
jól látod, valószínűleg nem jöttél be neki és ennek nem is lesz folytatása
2021. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Örülj neki hogy nem😂
2021. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy a kv volt a ludas. Olvastunk itt már hasonló sztorikat :D

Kérdező, majd írd meg, mi lelte a másik felet.


3-as voltam

2021. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
És ha csak meghajtotta a kv és alig várta, hogy otthon barnázzon egy nagyot? Majd jelentkezik!
2021. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!