Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Muzsikus leányzók! Komoly/népi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muzsikus leányzók! Komoly/népi/jazz mindegy, ti ismerkednétek olyan férfivel, aki imádja a világzenét, de nem játszik (és valószínű nem is fog) semmilyen hangszeren?

Figyelt kérdés

2016. jan. 6. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Muzsikus alatt olyanokat értesz, akik hivatásosan zenélnek, vagy zenével foglalkoznak?


Én amatőr módon gitározom, magamtól kezdtem el tanulni, és csak a saját szórakoztatásom miatt fogtam bele. Imádom a zenét, de nem fogok ezzel hivatásosan foglalkozni.


Szerintem ez aligha kizáró ok egy párkapcsolatban, hogy a férfi nem játszik hangszeren, főleg, ha amúgy szereti a zenét. Engem se zavarna, ha a férfi, akivel ismerkednék/együtt vagyok nem lenne különösen jártas azona területen, ami engem a legjobban foglalkoztat. :)

2016. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi, igen, hivatásosokra (vagy jelen pillanatban zenésznek tanulókra) értettem a kiírást. :)


Remélem igazad van! :)

2016. jan. 6. 23:17
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze! Azt mindig vonzónak tartottam, ha egy férfinek összetett zenei ízlése van és nyitott újdonságokra is, tehát tudunk róla beszélgetni, de sosem lenne kizáró ok, ha ő mondjuk nem játszik semmilyen hangszeren.


12 évig tanultam zongorázni, majd még 5 évig operaéneket, volt zenészpárom, de nem ez volt a fő szempont sosem.

2016. jan. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Több zenész ismerősöm is van, és tudtommal egyiküknek sem zenél a párja (pedig többen házasok már). Pl. nővérem barátja egy komolyzenei zenekar tagja, zenét tanít általános iskolásoknak, szóval abszolút ebben mozog a mindennapokban. Ezzel szemben a nővérem nem játszik semmilyen hangszeren, és szerintem én nagyobb zenei megszállott vagyok, mint ő. :P Szóval azért van erre példa, nem kell aggódnod. :)

2016. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Én zenésznek tanulok, de eddig a nen zenész lányok nem bírták ezt a fajta életemet. Zenésszel meg még sose jöttem össze.

18/f

2016. jan. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd, hogy pontosan mit nem kedveltek benne? Szimplán csak azt, hogy az vagy, illetve még annak tanulsz, vagy konkrét dolgokat nem szerettek?
2016. jan. 7. 09:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hivatásos zenész, csak 15 éve zenélek, de nem ebből élek.

Volt komolyzenész párom, az ő elmondása alapján elég jellemző a számomra túlzottan szabados életvitel az ő körében, ami az én mentalitásommal nem fér össze. Nem mindenki ilyen, de elég gyakori. A párom is ide tartozott, ezért is lett vége.

Ismerek néhány zenészt, náluk nem feltétel, hogy a párjuk is játszon valamin, de az igényesség zenei téren azért fontos.

Szerintem emiatt nem leszel hátrányban náluk.

2016. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ha nem játszik semmilyen hangszeren egy srác.
2016. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtató válaszaitokat. :)
2016. jan. 10. 12:50
 10/11 anonim ***** válasza:
És egy autószerelő fiúnak pedig csak autószerelő lány lehet a barátnője? Vagy ezt most hogy gondoltad? Összesen 1-2 emberről hallottam életemben akinél a foglalkozás tényleg befolyásolta a párválasztását, ezeknél is a hülye időbeosztás volt a szempont, semmi más.
2016. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!