Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha van egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha van egy nő, aki nagyon tetszik nekem, és én is jó vagyok nála, de valószínűleg van barátja? Részletesebben kifejtve. ->

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lenne a legjobb amit tehetek, ha van egy nő, aki nagyon tetszik nekem, de azt hiszem van barátja. Egy éve még munkatársam volt, akkor volt valakije az biztos, de beszélgettünk sokat, egy régebbi céges bulin egész este együtt táncoltunk, mondta is hogy jó vagyok nála, de nem volt semmi mert akkor volt barátnőm. Korábban facebookon ki volt téve nála, hogy kapcsolatban van xy-nal, pár hónapja azonban ránéztem az adatlapjára, és egyedülálló volt. A korábbi barátjával keszült képeket is leszedte. Azonban pár hétre erre néhány kép megint fent volt, de csak annyi van írva ujra hogy kapcsolatban van, de név nincs mellette. (Tudom, hogy gyerekes dolog ilyenekre támaszkodni, de itt látom a legtöbb információt róla.) A probléma NEM azzal van, hogy nem merném elhívni valahova vagy hogy félnék az ilyenektől hanem, hogy rosszul időzítek és elcseszem az esélyeimet nála. Valamit muszáj lenne lépnem, nem tudnám elviselni, hogy meg sem próbáltam. A türelemmel nincs baj, szeretem inkább kivárni a tökéletes alkalmat, de ti mit tanácsolnátok, mire várjak? Mit tegyek ezügyben? Köszi! :)

2016. ápr. 3. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van barátja: SEMMIT.


Neked mégis hogy esne, ha a párodra ráhajtana valaki, vagy éppen le is csapná a kezedről?

Foglalt nővel ne kezdj, ha van egy kis gerinced. Arról nem is beszélve, hogy azt fogod visszakapni, amit adsz másoknak. Ráadásul, te 100%-ig boldog tudnál lenni egy olyan nővel, aki egy másik pasiért hagyja el a párját? Nem félnél, hogy mi van, ha pont veled jár, de bepróbálkozik nála más, és téged is elhagy?


Annyit tehetsz, hogy megkérdezed, van-e valakije. Ha azt mondja hogy van barátja, akkor semmi egyebet ne tegyél, ha viszont nem a válasza, akkor nyugodtan elhívhatod.

2016. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez evidens. Ezért írtam, hogy valószínűleg van barátja. És ezt szeretném jól időzíteni.
2016. ápr. 3. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:

De mit akarsz időzíteni, ha van barátja????


Az is lehet, hogy vele fogja leélni az életlét..


Ha van párja, akkor lépj tovább, felejtsd el.

Bár, várhatsz akár éveket is, mire ESETLEG újra szingli lesz.

2016. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!