Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szeretném a rendez-vous...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretném a rendez-vous partnerem tudomására hozni, hogy nem mindennapi adottságaim vannak intime méret és sexuális képesség terén, melyik szöveg módozat a legcélravezetőbb?

Figyelt kérdés
Hogyan utaljak a férfiasságomra, hogy a hölgyikék megértsék, mégse legyek túl rámenős?

2021. márc. 28. 10:55
A kérdező szavazást indított:
"Bombasztikus bájdorong"
"Giganticus G-pont gerjesztő"
"Mr. Biiiiiig"
"Phantasticus Phallicus Főnyeremény"
"Hölgyikék öröme"
Egyik se tetszik
42 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon gáz vagy....
2021. márc. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
"negro a torok kéményseprője". Ha nem vagy feka, még miszterrilyusz is.
2021. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Ja, aztán pofára esik szegény, mikor meglátja a kukacodat.
2021. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
26%

1-es vagyok: Bocsi, nem akartam lerombolni az önbizalmad.


Mondd azt neki, hogy nálam van a nyeles aszpirin, ha beveszed, meggyógyít. Minden betegségre gyógyír és felvidít. Még rímel is 🤣🤣🤣


24/F

2021. márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%
Nincs prolibb dolog a világon, mint amikor valaki aki hülye, mint 10 méter földút úgy próbál meg választékosan beszélni, hogy bizonyos szavakat kicserél a mondandójában angolra. Az ilyet bottal kéne fejbe verni. Annyira zavaró és egyben szörnyű az ilyen. Én vagyok csak rosszul ettől?
2021. márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Én leszrnám amit mondasz, majd megnézem élőben, ha tényleg érdekelsz.
2021. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%
Az ugye mindenkinek leesett, hogy a kérdező "viccel". Az egy dolog, hogy valakinek nem jön be, de ne vegyük már komolyan 😅
2021. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon vicces a kérdező, ja nem. Egy szánalmas fosrakás.
2021. márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázzatok már,nélküle nincs GYK.

Ő egy kifejezetten fínom férfi, magyarul gentleman.


A "hölgyiké"-től minden nő olvadni fog.

Nincs is ennél kedvesebb titulus, csak hajrá!


Vagy ne szólj egy szót sem, és váratlan pillanatban quasi random, tedd ki az asztalra!

Akkor a presszó hölgyleányai rögvest sorrendiséget állítanak fel, a pasik meg szégyenükben kiosonnak a fal mellett.

Ezen ne lepődj meg, az alphák élete már csak ilyen.

2021. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
9%

Küldd el neki ezt a levelet, garantáltan leveszed a lábáról: Egy huszonéves srác


Együtt lenni a másikkal. A mosolya, illata, érintése. Reggelit vinni neki az ágyba, szeretgetni, simogatni. Közös beszélgetések, élmények. Úgy érezni magad, mint a madár, amikor repül. Érzéki, vad szeretkezések, amikor a 2 test egyesül. Lüktetve elmenni a másikban, izgatni, hogy sikítson, ordibáljon. Csókolozni, míg hevesen ver a szíved, megdicsérni, milyen szép, mosolyogni. Ő az életem értelme, lángoló szerelem. Az illata, érintése kell nekem. Szava kellemes, mint a csobogó patak, a személy, aki fényesebb és drágább nekem, mint az arany.

A személy, aki bearanyozza a szívemet. Megcukrozza, megédesíti a mindennapjaimat. Kitölti a tátongő űrt a lelkem mélyében, megszabadít rabságomból és benne újjászülethetek. Letépi láncaim, kitárja szárnyaim. Aranyszínű tündöklés, te káprázatos ragyogás.. Mi ketten örökké lobogunk a szerelem szenvedélyének lángjában.

Az igaz szerelem örök. Nincs csodálatosabb érzés. Öröktűz. Soha ki nem alszik.



Te vagy a zene a csendben, cukor a kávémban, biztos a bizonytalanban, boldogság a depresszióban, örök a végesben, gyönyörűség. Mert mit ér az élet, ha nincs kit szeretnem, nincs kihez bújnom ? Magány, te örök kín, engedj el fojtogató szíjaidból, dobd le rólam bilincseid. Szerelmemmel egyesülni, mind 2 madár, repülni a végtelenségben, elégni a másikban. Színkavalkád a szürke semmiségben, tündöklő csillogás, angyal vagy, kit talán nem is érdemlek.

Szerelmem minden cseppje egy óceán, mit irantad érzek. Válts meg engem, szabadíts ki gyötrő magányomból. Mosolyod felolvasztja jéggé fagyott szívemet, add vissza hitemet. Angyal vagy, kit talán nem is érdemlek.


Gyémántarc, csillagszemek, egy test, ki velem eggyé lehet. Két test és mégis egy, ki értelmet ad az életnek.



Szabadíts meg, váltságot csak benned lelek. Adj esélyt megtört szívemnek. Aranyhajú lány, te Napsugár, benned a lelkem kedvet talál. Te földreszállt angyal, kinek tekintete, akár a Nappal.


Lelkem sötét, töltsd be sugárzó fényeddel,mi ketten forrunk össze egy testben és lélekben.


Lelkemnek orvosa, szívemnek balzsama, te vagy létemnek igazi csillaga.


Színörvény, vakító fény, számomra örök teljesség, igazi istenség,reménység.


Szívem sötét, fekete, férgek rágják bensőmet, csak te láthatsz engem boldognak levőnek.


Lelkem börtön, pokol, de ha testem hozzádhajol,


minden bú, bánat keserv elillan, szívem rideg zord ablakában a szerelem bepillant,


a szürkeségben csillogó színek megannyi gyönyörű játéka vagy.


Szívem fagyos, testem börtön


Szívemet olvaszd, testemet hevítsd föl.


Mi ketten érzéki örömöktől essünk össze az ágyban pőrén a bűbájos gyönyörtől.


Káprázat, ragyogás, csillogás


Veled minden nap a mennyei megváltás.


Lelkem halott, testem láncokban


Nem kell többé végre égetnem magam vágyakban.


Szabadulás vagy és remény


Én meg most, kit végzete utolért.


Én vagyok Rómeó, te Júlia


Azért ne légy velem soha kérlek fúria.


Ha kell, kiisszuk együtt az Élet méregpoharát


Ahogy tették azt ketten és szerelmük halálra vált.


Azért lettek kiűzetve a Paradicsomból vala


Mert Ádám Éva almáját a vágytól megnyala.


Ezért ők ketten a kárhozatba űzve


De mit tegyek, ha a kígyó testemben kínzóan lüktet ?


Méz, édes élvezet


Testem csak tebenned fürödhet.


Kertemben rózsa, jácint, ibolya


Te vagy virágoskertem örök gondozója.


Jön a tavasz, dagad a léc


Hadd öntsem beléd életem elixírét


Kínzó a láz, izgat a vágy


Ketten testünk egymásban ráng.


El jégcsap, köd, zúzmara


Lelkünkben örök napsütés örökkön-örökké vala.

2021. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!