Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szeretném a rendez-vous...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretném a rendez-vous partnerem tudomására hozni, hogy nem mindennapi adottságaim vannak intime méret és sexuális képesség terén, melyik szöveg módozat a legcélravezetőbb?

Figyelt kérdés
Hogyan utaljak a férfiasságomra, hogy a hölgyikék megértsék, mégse legyek túl rámenős?

2021. márc. 28. 10:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
67%
#10. Most majdnem megtudtam milyen röhögés közbe hányni...
2021. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Vedd elő
2021. márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Én Balázska humorát preferálom. Balázska mindörökké!
2021. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
10-es vagyok. Mi a véleményetek a versemről ? Számomra a szerelem=szenvedély. Legszebb dolog a világon !
2021. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy az ütemek nem jönnek ki, de lehet, hogy csak rosszul olvasom.
2021. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

15: Az elején lehet, de a közepétől már az egészet rímekbe szedtem. És próbáltam képi kifejezéseket is használni. Sajnos nem tapasztaltam még meg a szerelmet, de lelkem sivatagában csak a szerelem tudna forrásvízként feltörni.


Olyan jó lenne minden nap valaki mellett feküdni, érzékien csókolozni hosszú percekig, szoros ölelésben. Reggelivel köszönteni, vadul szeretkezni. Beszélgetni a világ dolgairól, lelkizni.


A versíró srác.

2021. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Látni a mosolyát, megnevettetni, boldoggá tenni, kényeztetni...
2021. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező: kérdésed alapján valamit kétségbeesetten szeretnél kompenzálni, irány a pszichológus.

Ha netes platformon ismerkedsz, vannak társkeresők, ahol az ilyen paraméterek beállíthatóak és rögtön megjelenik amint adatlapodat megnyitják.

2021. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Má'n megint ez a fura szöveged?

Hallgassuk inkább őket, legalább ennek jobban van értelme:

https://www.youtube.com/watch?v=7hzDD_hIbn4

2021. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
53%

#10 ne haragudj, de ez szörnyű volt.

Kérdező: a te charme-oddal és intelligentiáddal, acousticusan és symphonicusan zengő hangoddal az se érdekelné a hölgyike leányokat, ha intime méreted nem haladná meg egy eby hal hosszát. Akkor is beleremegne a sexyes lábikójuk a phusta látványodba.

2021. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!